Patiko? Pasidalinkite!

Tuštybių ir beprasmybių vasaros Karklės festivalis, tampa tradicine narkomanų švente, pasislėpusia po nekaltu pavadinimu – “Žolinės”

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ilgąjį Žolinių savaitgalį užtikrino viešąją tvarką renginių ir festivalių metu, bei ir saugumą Klaipėdos apskrities keliuose.

Vairuotojų blaivumą savaitgalį tikrino ne tik Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai, bet ir Lietuvos Kelių policijos tarnybos policininkai. Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai per savaitgalį Karklės k. ir Jakų žiedinėje sankryžoje patikrino 1237 automobilius, nustatyti 83 KET pažeidimai, iš kurių 21 neblaivus vairuotojas, 51 greičio viršijimo atvejis. Dar 32 vairuotojai įpūtė iki leistinos ribos.

Savaitgalį pradėta 15 ikiteisminių tyrimų dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, iš muzikos festivalio teritorijos, Klaipėdos rajone, Karklės k. į policijos įstaigą atvežta 18 asmenų, pas įtariamuosius bei jų automobiliuose rasta tablečių, miltelių, augalinės kilmės medžiagų – įtariama, jog tai gali būti narkotinės medžiagos.

Pas vieną iš įtariamųjų, 1998 m. gimusį vaikiną rastas nemažas kiekis galimai draudžiamų medžiagų – patruliuojantys Mobilios kuopos pareigūnai, kartu su policijos kinologu ir tarnybiniu šunimi Naruto, festivalio teritorijoje, palapinių miestelyje, vienoje iš palapinių, po jos dugnu aptiko plastiko dėžutę su 4 folijos suktinukais, taip pat palapinėje rastas lagaminas, kuriame tarp rūbų rastos į maistinę plėvelę susuktos 88 tabletės, įtariama, jog tai gali būti narkotikai.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „karklės festivalis šiukšlės“

Po festivalio išvežama daugiau nei tona šiukšlių, kurių didžiąją dalį sudaro alkoholio tara ir pakuotės.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!