Patiko? Pasidalinkite!

Atlikdami anksčiau pradėto ikiteisminio tyrimo veiksmus VSAT Imuniteto valdybos  pasieniečiai sulaikė tris pareigūnus, įtariamus kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba, rašoma VSAT pranešime.

Pranešta, kad taip pat sulaikytas ir dar vienas druskininkietis.

Pabrėžiama, kad dar pernai VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos gabenimo iš Baltarusijos. Atlikdami procesinius veiksmus jie  Druskininkuose ir Lazdijuose sulaikė tris Varėnos pasienio rinktinės pareigūnus.

Jie įtariami kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Antradienį visi trys sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę.

Taip pat prieš korupciją kovojančio VSAT padalinio pasieniečiai tą pačią dieną Druskininkuose sulaikė vietinį gyventoją. Jis įtariamas bendrininkavimu gabenant kontrabandą. Vyras irgi buvo uždarytas į areštinę.

VSAT taip pat pradėtas tarnybinis patikrinimas. Be baudžiamosios atsakomybės, sulaikytiems pareigūnams gresia griežčiausia Vidaus tarnybos statute numatyta bausmė – atleidimas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!