Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 28 dieną, žaisdamas su šunimi demokratas Džo Baidenas paslydo ir susižeidė koją. Vėliau Džo Baideno atstovai atskleidė, kad jis buvo nuvežtas į medicinos įstaigą tomografijos tyrimui

Kompiuterinė tomografija patvirtino du galimo JAV prezidento Džo Baideno kojos lūžius. Apie tai pranešė jo gydantis gydytojas Kevinas O’Connoras, praneša „CBS NEWS

Jam buvo diagnozuoti šoniniai ir viduriniai pėdos sfenoidinių kaulų lūžiai. Pažymima, kad kelias savaites politikas bus priverstas dėvėti specialų įtvarą.

Anksčiau gydytojai demokratui diagnozavo dešinės kojos patempimą. Pasak gydytojo, rentgeno nuotrauka rodė, kad nėra lūžio, tačiau norint gauti tikslesnį vaizdą, buvo atliekami papildomi tyrimai.

Lapkričio 28 dieną, žaisdamas su šunimi demokratas paslydo ir susižalojo koją. Vėliau Baideno žurnalistai atskleidė, kad jis buvo nuvežtas į kitą įstaigą tomografijos tyrimui. Vėlesnis KT tyrimas patvirtino išrinkto prezidento Bideno šoninių ir tarpinių rakto formos kaulų lūžius (mažus), kurie yra pėdos viduryje.

Baidenui ir jo žmonai Džil priklauso du vokiečių aviganiai. Pora priėmė augintinį Majorą 2018 metais Delaware Humane Association. Kitą augintinį Čampą dešimt metų anksčiau Baidenas įsigijo iš veisėjo.

Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas savo Twitter paskyroje atsakė į du Džo Baideno kojų lūžius.

Trampas savo puslapyje socialiniame tinkle paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Baidenas palieka ligoninę, apsilankęs pas gydytoją. „Greičiau sveikite”, — rašė Amerikos prezidentas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!