Patiko? Pasidalinkite!

Buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis, teisiamas politinės korupcijos byloje, nesenai po Klaipėdą besišvaistęs, apsvaigęs nuo neaiškių medžiagų, kandidatas į uostamiesčio merus- Eligijus Masiulis nebedalyvaus tolesnėje Klaipėdos mero rinkimų kampanijoje.

Klaipėdos apygardos rinkimų komisijai E.Masiulis pateikė reikalingus rinkėjų parašus. Jam reikėjo surinkti mažiausiai 870 parašų. E.Masiulis pateikė 911, bet paaiškėjo, jog ne visi jie yra galiojantys.

„Tuose lapuose mes visko randame – ir Klaipėdos rajono, ir kitų Lietuvos miestų savivaldybių gyventojų parašų. Grafoje, kur turi būti įrašytas rinkėjo asmens tapatybės kortelės, paso arba teisę nuolat gyventi LR patvirtinančio dokumento numeris, yra įrašyti asmens kodai, vairuotojo pažymėjimo, pensininko, dar kažkokių neaiškių pažymėjimų numeriai, kurie neatitinka nustatytų reikalavimų“, – vardijo Klaipėdos apygardos rinkimų komisijos pirmininkas Adolfas Gritėnas.

Pats Masiulis teigė, kad atsisako Klaipėdos mero rinkimų kovos ir suks vairą prie verslo, kas jam visai neblogai sekėsi būnant politiku.

Įdomiausia yra tai, kad už šį tipą pasirašė 911 “žmonės”. Net neabejoju, kad per rinkimus Masiulis būtų surinkęs kelis tūkstančius balsų, nes liberalizmo ištvirkintai ir nukvailintai bandai, žmogiškumas ir moralė neegzistuoja.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!