Patiko? Pasidalinkite!

Ateinančiuose LR Seimo rinkimuose daugumą planavęs „paimti” Eduardas Vaitkus net nesugebėjo surinkti 141 kandidato į sąrašą spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Rugpjūčio 9-osios išvakarėse Eduardas paskelbė savo vedamų „bendraminčių” sąrašą, kurį sudaro vos 39 asmenys.

„Eduardo Vaitkaus sąrašas 2024 metų Seimo rinkimuose įrašytas Lietuvos Liaudies Partijos”
1. VAITKUS EDUARDAS
2. MISIŪNAS MAŽVYDAS
3. SLIESORAITYTÉ IEVA
4. DRIŽIUS AURIMAS
5. PURVINSKAS RAIMUNDAS
6. ZANEMANSKI ALEKSEJ
7. MARTINKUS ANDRIUS
8. RAZMINAS ŽILVINAS
9. ŠAKENYTÉ VILTANA
10. STRIŠKA TAUTVALDAS
11. KIAUŠINIENÉ RITA
12. ČEKAUSKAS DEIVIDAS
13. ŠČAJEVAS ROLANDAS.
14. RAMANĖ LAIMA
15. PASTORASTIS PAULIUS
16. POVILAITIS VILMANTAS
17. VOICECHOVSKAJA VIKTORIJA
18. SIDEIKIENÉ DAIVA
19. BEISIENÉ DANUTÉ
20. VAITKEVIČIUS ALVIDAS
21. KAVALIAUSKAS ALGIRDAS
22. SANKAUSKAS VIRGINIJUS
23. MILAŠIENĖ DANUTÉ
24. RAŠKEVIČIUS ARTŪRAS
25. BUIVYDAS ARÚNAS
26. RYBAKOVAS ANDRĖJUS
27. MATUSEVICIUS VYGANDAS
28. BAROVSKIS GENADIJUS
29. KOMAROV ANATOLIJ
30. KIŠKELIENÉ JANINA
31. STANKŪNIENÉ VIDA
32. SAVICKAJA TATJANA
33. VALICKAS PRANCIŠKUS
34. PUDŽIUVYS KAZYS
35. SATKEVIČIUS EDVARDAS
36. JAGELAVICIUS EDIKAS
37. ROLINSKIS GERDVIVAS
38. ČESNAVIČIUS MARTYNAS
39. ČERNIAUSKIENĖ NENDRĖ

Nuo Eduardo Vaitkaus nusigręžė daug palaikytojų ir bendraminčių, kuomet išaiškėjo, kad vardan savo artimų draugų gėjų, Eduardas sutiktų žygiuoti LGBTQ+ organizuojamame propagandiniame PRIDE parade (video žemiau).

Prieš prezidento rinkimus žadėjęs, kad burs savo naują partiją ir ruošis dar kitiems rinkimams, Eduardas tesugebėjo prisišlieti prie Zigmo Vaišvilos „gaujelės” – Lietuvos Liaudies Partijos. Tarp sąraše esamų asmenų galime išvysti ir garsiąją teisininkę, NATO garbintoją ir pozuotoją kartu su Vytautu Landsbergiu – Nendrę Černiauskienę.

Užsienio reikalų ministerijoje įvyko Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) ir Lietuvos Respublikos nuolatinio atstovo NATO ambasadoriaus Kęstučio Jankausko susitikimas.

Prieš pat prezidento rinkimus kaip iš giedro dangaus nusileidęs teisininkas Mažvydas Misiūnas taip pat atsirado sąraše, nors dar visai neseniai teigė, kad politikoje nedalyvaus ir Eduardas Vaitkus su Nendrės Černiauskienės aplinka nesijungs.

Mažvydas Misiūnas visuomeninėje veikloje prieš tai nėra pasižymėjęs, bet finansiniuose skandaluose, kuriuose minimos šimtatūkstantinės sumos, šis veikėjas jau yra daugeliui žinomas.

Priminsiu, kad Eduardas Vaitkus dar iki prezidento rinkimų visiems žadėjo, kad partija bus kuriama iš tų žmonių, kurie aktyviai prisidėjo renkant parašus ir agituojant už jį. Pasirodo, kad ir šioje vietoje Eduardas žmones apgavo. Į sąrašo 3-iąją vietą įrašė visiškai niekam nežinomą Sliesoraitytę Ievą, nes, kaip jis pats teigia, ji yra gera jo pažįstama.

Prieš LGBTQ+ paradus pasisakantis Žilvinas Razminas taip pat palūžo. Pasirodo, kad lovys yra svarbiau už vertybes, todėl jis nutarė dalyvauti Eduardo Vaitkaus vedamame sąraše ir jau tampa nesvarbu, kad jų vedlys sutinka žygiuoti LGBTQ+ propagandiniame parade.

Įdomiausias sąrašo personažas yra Vilmantas Povilaitis, kuris dar žinomas kaip prasiskolinęs veikėjas. Šis veikėjas paskendęs skolose ne tik bankams, bet ir žmonėms. Negana to, šis veikėjas automobiliu yra nužudęs žmogų ir pasišalinęs iš įvykio vietos, o jį kritikuojantiems, Vilmantas kartu su savo draugais organizavo namų padegimą.

Vienu žodžiu, sąrašas – varganas. Eduardas Vaitkus į politinę istoriją įeis kaip per trumpiausią laiką aukštai pakilęs ir per labai trumpą laiką žemiausiai nukritęs politikas.

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!