Patiko? Pasidalinkite!

Kodėl Baltarusijoje elektra kainuoja 6 kartus pigiau?

Valstybinė-komercinė Lietuvos žiniasklaida jau 100 kartų paaiškino kiekvienam, kad Baltarusija žlunga, kenčia nuo Lietuvos sankcijų ir netrukus pasiduos ekonominiame kare. Lietuvos pradėtas karas prieš Baltarusiją yra labai įdomus projektas, reikalaujantis gilios analizės.

Pradėkime nuo mano čekio už elektrą – kaip matote už balandį aš mokėjau 25 baltarusiškas kapeikas arba 7 centus už 1 kWh.

O kiek kainuoja elektra Lietuvoje? UAB Ignitis siūlo 28,8 ct naktinį tarifą ir 41,2 dieninį tarifą.

Matematika yra paprasta 41,2 / 7 = 5,9 arba 6.

Matyt, atominė elektrinė leidžia gaminti pigesnę elektrą.

Dar 2017 m Baltarusijos Prezidentas pasiūlė Lietuvai tapti Baltarusijos atominės elektrinės bendrasavininke. Lietuva atsisakė, kadangi planavo, kad Vilniaus kandidatė taps nauja prezidente ir pateiks dar geresnį pasiūlymą.

Be abejo, tu gali planuoti atimti kaimyno turtą, o ne paimti tik dalį, kuria jis laisvanoriškai dalinasi. Sveiki atvykę į kapitalizmą ir jo etiką.

O kas bus, jeigu nepavyks?

Taip, Lietuvos strategija pilnai užvaldyti Baltarusijos atominę elektrinę, o ne džiaugtis dalimi, kurią baltarusiai laisvanoriškai bandė padovanoti, gali atnešti rezultatą. Bet gali ir neatnešti.

Lietuva jau apie 20 metų finansuoja bandymus pakeisti valdžią Baltarusijoje ir užvaldyti kaimynų ekonomiką, bet tai neduoda rezultatų. Kas bus, jeigu ta lietuviška svajonė dar 20 metų neduos rezultatų?

Santykiuose su Baltarusija Lietuva vadovaujasi ne „vertybių politika“, kaip skelbia Vilniaus propaganda, o noru atimti iš kaimyno dar daugiau ilguoju laikotarpiu nepaisant to, kad jau 20 metų tas noras nuolat žlunga.

Susiję:

Dėl Baltarusijos atominės jėgainės Žmonių partijai viskas klostosi pagal numatytą planą  

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!