Patiko? Pasidalinkite!

Melanija Tramp (gimė 1970 m. balandžio 26 d. Novo Meste Slovėnijoje, tuometinėje Jugoslavijoje) – slovėnų ir amerikiečių fotomodelis, dizainerė, JAV prezidento Donaldo Trampo žmona. Nors sorošinė žiniasklaida po JAV vykusių rinkimų skleidė melą, kad Melanijos ir Trampo santuoka tėra vaidyba ir Melanija ruošiasi skirtis, visa tai tebuvo šmeižtas ir melas.

Delfi melas 1

Skyrybų minutės “skaičiuojamos” iki šiol, bet, kaip matome, Melanija Trampo dar nepaliko ir apie skyrybas nėra jokios patikimos informacijos.

Delfi melas 2

Delfi.lt ir 15min.lt skelbė netgi apie turto dalybas. Jie teigė, kad Melanijos ir Trampo vedybos viso labo tėra surežisuotas spektaklis, kuris greitai baigsis.

Delfi melas 3

Kaip matome, visas šitas purvas, piltas ant Melanijos Tramp, virto apgailėtinu melu. Ji iki pat paskutinės minutės palaikė ir tebepalaiko savo vyrą. Ši moteris demonstruoja ištikimybę ir nėra nei menkiausios priežasties, kad jų santykiai braška ar yra surežisuoti. Sorošo presstitutai, pataikaudami savo šeimininkui (kuris paskui per savo fondą juos gausiai “pamaitina”), tėra apgailėtini menkystos.

15 min.

Donaldo Trampo žmona Melanija palaikė vyrą ir tuo metu, kai socialiniai tinklai blokavo jo paskyras – savo paskyrose ji perduodavo vyro žinutes. Šitokios ištikimos žmonos turėtų pavydėti daugelis Lietuvos politikų ir žurnalistų.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!