Patiko? Pasidalinkite!

Ar pastebėjote, kad ES ir JAV visomis įmanomomis priemonėmis bando Rusiją priversti tapti šalimi, kuri vadovautųsi ES ir JAV primesta demokratija

Daug maž taip, jei ne netapsite „demokratiški“, tai nesitikėkite draugystės. ES ir JAV tiesiog su savo iškrypeliška demokratija kai kuriems įgriso iki gyvo kaulo.

Jeigu taip elgtųsi Kinija su Rusija ir visiems primetinėtų savo tvarką? Kas per parazitas ta ES ir JAV, kas jiems suteikė galimybę vadovauti visiems ir iš visų reikalauti, kad šie pagal juos šoktų?

Lietuvos pozicija

Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje Gitano Nausėdos nusikalbėjimai parodo, kad jis taip pat už fašistinę demokratiją?

Mes ir toliau remsime Ukrainos ir Sakartvelo nepriklausomybę, suverenitetą ir teritorinį integralumą, nepripažinsime neteisėtos Krymo aneksijos, kaip ir Abchazijos bei Pietų Osetijos okupacijos. Be to, mes laikysimės požiūrio, kad Minsko susitarimų įgyvendinimas turi išlikti būtina santykių su Rusija normalizavimo sąlyga

Kodėl šie parsidavėliai nepeikia JAV, kuri naikina ištisas arabų šalis, jas bombarduodama, o kur Jugoslavija, Izraelis su žemių okupacijomis? Sąžinės 0!

Dėl visko kalta Rusija

Ir tai jau panašu nebe į politiką, o į gaują sergančių šizofrenija, arba paranoja bandą avinų, kurie bando vaidinti protingus, sąžiningus, pasaulio gelbėtojus.

O gal tiesiog šalys nenori demokratijos, gal jos nori gyventi pagal savo taisykles. O gal jie tą demokratiją įsivaizduoja kitokią, nei primetinėja ES su JAV.

Ar tai nėra dar vienas projektas, kurio pagalba ruošiamos avys skerdynėms su siaubingu ir baisiu priešu – Rusija! O Rusija tai negera, neduoda pusvelčiui naftos, dujų, kurių taip reikia ES ir JAV…

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!