Patiko? Pasidalinkite!

“Užstūmęs” ant Nausėdienės ir gavęs atkirtį nuo Nausėdos, Landsbergis puolė aiškintis, kad jo pagrindinis rūpestis – žmonės, kurie nesutinka skiepytis:

“Atsiprašau, jei mano žodžiai įžeidė ponią Nausėdienę. Tokios intencijos neturėjau, tik atsakiau į klausimą, užduotą man per ilgą interviu. Mano pagrindinis rūpestis – žmonės, kurie nesutinka skiepytis”, savo socialinio tinklo Facebook paskyroje parašė Gabrielius Landsbergis

Prieš tai G. Landsbergis interviu žiniasklaidai teigė, kad būtų apmaudu, jei valstybėje toks svarbus žmogus kaip pirmoji šalies ponia nepasinaudotų proga ir pasiskiepydama nuo COVID-19 savo pavyzdžiu sekti neparagintų rizikos grupėse esančių vis dar nepasiskiepijusių asmenų.

Gitanas Nausėda paaiškino, kodėl Diana Nausėdienė dar nepasiskiepijo ir pamokė jaunąjį politiką Gabrielių Landsbergį

„Labai paprasta priežastis. Diana negali skiepytis kol kas dėl to, kad šeimos gydytoja patarė laikinai to nedaryti, priežasčių nurodyti negaliu, nes tai yra asmens duomenų ir sveikatos būklės apsauga. Kai tik šeimos gydytoja patars tą padaryti, Diana tai padarys tą pačią minutę. Ji pasitiki visomis vakcinomis ir yra pasirengusi pasiskiepyti“, – sakė Gitanas Nausėda.

G. Nausėda apgailestauja, kad konservatorių lyderis G. Landsbergis nuėjo „tokiu žemu, nepadoriu keliu ir ima kaltinti žmones iki galo nesuvokdamas situacijos“.

„Norėtųsi palinkėti, nes žmogus dar gana jaunas, kad jis padarytų tam tikras išvadas ir suvoktų, jog politika yra ne tik intrigų kūrimas, mezgimas, galios žaidimėliai, kliauzų rašymas ir darymas. Tai yra daugiau, nes visa tai reikės po savęs palikti“, – į kritiką sureagavo G. Nausėda.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!