Patiko? Pasidalinkite!

Daugelis kalba, kad I.Šimonytė ir G.Nausėda yra abu “Landsberginių” žmonės. Taip nėra ir paaiškinsiu kodėl.

Tarkime jie abu vienos “gaujos” kandidatai ir nesvarbu kuris iš jų bus išrinktas. Tai kodėl antrame ture “Landsberginiai” tiek “ardosi”? Pasakysite, kad vaidyba? Ne. Tai ne vaidyba ir tai įrodo, tai, kad likus vos kelioms dienoms “Landsberginiai” metė 330 000 eurų.

Jūs suvokiate, kad likus vos 9 -nioms agitacijai skirtoms dienoms, buvo mesta 330 000 eurų, o bendras I.Šimonytės biudžetas rinkiminės kompanijos biudžetas sudaro daugiau nei 500 000 eurų, tai daugiau nei puse milijono eurų!

Ar tiek reikia pinigų, kad galėtum pranešti ir paviešinti žmonėms savo gerus darbus, ar tuos pinigus panaudoti tiems”geriems” darbams užglaistyti ir “užpudrinti” smegenis?

Faktas kaip blynas, kad “Landsberginiams” mirtinai reikalinga prezidento kėdė, nes kitu atveju jie gali prarasti savo pozicijas teisėsaugoje, kurią jie galimai per Grybauskaitę kontroliuoja ir siundo. Faktas kaip blynas, kad teisėsauga dangsto “Landsbergių” gaujos atmatas “ramanauskus” ir kitus degradus, kurie skaldo ir kiršina visuomenę.

Pozicijų praradimas gali sukelti “Landsberginių” partijos griūtį ir baigtį. Jeigu į prezidentus bus išrinktas G.Nausėda ir sutvarkys “kišeninę” teisėsaugą, jiems griūtis būtų ne pats baisiausias scenarijus, kai kam grėstų ilgi metai kalėjimo, o gal net bėgimas iš Lietuvos.

Didesnių esminių skirtumų tarp kandidatų nepastebėjau ir tikiuosi, kad po Nausėdos nutylėjimų į daugelį klausimų slypi naudingi dalykai Lietuvai, o ne klanui.

Gero visiems savaitgalio,

Vaidas Žemaitis

 

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!