Patiko? Pasidalinkite!

ES ir JAV Gitanui Nausėdai duota užduotis Baltarusiją atjungti nuo Rusijos visiškai žlugo. Baltarusijos prezidentas pasakė savo griežtą nuomonę dėl santykių su Rusija, o Gitano Nausėdos žodžiai apie tai, kad Lietuva rems Baltarusiją „kovoje už nepriklausomybę“ tapo pajuokos fragmentu

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka teigė, kad Baltarusijai Rusija yra daugiau nei šalis ir niekada jos neišduos.

„Aš dažnai sakau: jei kas nors Rusijoje mano, kad tai yra jų Rusija, tai yra ir mūsų Rusija. Reikia priprasti. Rusija yra ideologija, ir jos iš manęs neįmanoma išmesti”, — A.Lukašenka teigė susitikime su Novgorodo srities gubernatoriumi Andrejumi Nikitinu.

Anot Baltarusijos vadovo, „kai kurios žiniasklaidos priemonės, o gal ir daugelis, nerimauja, kad dažnai bendraujame su Rusijos regionų lyderiais”. Jis pabrėžė, kad sąmokslo teorijų čia nėra: Baltarusija išties aktyviai bendradarbiauja su Rusija.

„Bet kokiu atveju, neturime prarasti vienas kito. Ar jūs turite artimesnį sąjungininką nei Baltarusija? Ne. Ir mes neturime artimesnės šalies nei Rusija”, — apibendrindamas baigė Lukašenka.

Dvi broliškos šalys Baltarusija ir Rusija pagaliau suprato, kad tik suvienijus jėgas galima atbaidyti JAV ir ES maitvanagius, kurie suka ratus virš Baltarusijos ir laukia momento kada būtų galim nuversti jos prezidentą ir vietoj jo pasistatyti savo vasalą

Baltarusija kartu su Rusija nuo 2021 m. turės bendras sistemas, tokias kaip muitų, prekybos, bankų priežiūros, naftos, dujų, elektros rinkos reguliavimo. Šie susitarimai planuojami pasirašyti jau šių metų gruodį.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!