Patiko? Pasidalinkite!

Nors Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis teigė, kad departamentas šiuo metu neturi duomenų apie antivalstybinę veiklą, faktų ar įrodymų, jog už to stovi užsienio jėgos, Gitanas Nausėda pasitelkė savo ekstrasensinius gebėjimus ir nustatė, jog antradienį buvo „pernelyg daug sutapimų“, kad juos būtų galima laikyti atsitiktinumu.

Lietuvos Respublikos prezidentas nusprendė pafantazuoti ir prisijungti prie Landsbergių režimo gąsdinimo taktikos. Iš jo kalbos panašu, jog prie riaušių prisidėjo Putino arba Lukašenkos “ranka”:

„Tai, kas įvyko tą vakarą, iš tikrųjų pernelyg daug sutapimų buvo tą pačią dieną – ir baltarusiškos televizijos, ir interviu joms dalijami tą patį vakarą, ir prasidėjo riaušės, ir kitą dieną sekė jau Rusijos valdžios atstovų reakcija. Dar pridėkime sąmyšį migrantų stovykloje tą patį vakarą. Taigi, galima naiviai galvoti, kad tai atsitiktinumai, bet aš manau, jog tai nėra jokie atsitiktinumai, o tai yra tam tikros sisteminės, hibridinės atakos sudėtinė dalis. Užsakovai, manau, yra pakankamai aiškūs“, tik bėda ta, kad net ir mūsų kai kurie valdžios politikai dalyvauja šitame ir dalyvauja neįvertindami visų pasekmių nacionaliniam saugumui“, – būrė Gitanas Nausėda.

Tai, kad Gitanas Nausėda užsiima burtininkavimais “iš lempos”, jau nestebina, bet ar taip turi elgtis valstybės vadovas – remtis ne faktais, o įsivaizdavimais? Gėda.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!