Patiko? Pasidalinkite!

Seimo nario Petro Gražulio patarėjas Naglis Puteikis pasidalino svarbia visuomenei informacija:

Ką tik paleido pirmuosius politinius kalinius, pasitikome prie areštinės Adeliną Sabaliauskaitę, Vitoldą Račkovą, Laurą Leščinskaitę. Ačiū teisėjams, kurie atsispyrė prokuroro reikalavimams įkalinti dirbančias neteistas moteris su nepilnamečiais vaikais iki 09.11 imtinai, kad negalėtų dalyvauti Šeimų sąjūdžio 09.10 d. mitinge. Kaltinimai absurdiški – pilnas internetas įrašų, kuriuose skamba per garsintuvus Vitoldos ir Adelinos balsai, raginantys nustoti svaidyti akmenis, o prokuroras “siuva” joms sprogmenų ir akmenų mėtymą.

Taip pat paleista ir Seimo nario Valdemaro Valkiūno patarėja Nendrė Černiauskienė. Kiti aktyvistai lieka sulaikyti.

Dėl antradienio vakarą vykusių riaušių prie Seimo rūmų buvo sulaikyti 26 asmenys, nukentėjo apie 10 pareigūnų. 26 asmenys sulaikyti atliekant ikiteisminį tyrimą dėl riaušių. Policijos duomenimis, asmenys tyčia pažeidė viešąją tvarką, žalojo pareigūnus. Kiti asmenys lieka sulaikyti.

Vilniaus miesto apylinkės teisme intensyviai nagrinėjami prašymai dėl riaušėmis prie Seimo įtariamų žmonių suėmimo. Kol kas leista suimti 9 įtariamuosius. 17 sulaikytų žmonių paleisti į laisvę, bet 4-iems iš jų uždėtos apykojės.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!