Patiko? Pasidalinkite!

Kaip sakė gudrus svetimų patentų vagišius ir savo žmonos įdirbio bei idėjos pasisavintojas Albertas Einšteinas: “Yra du beribiai dalykai – visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju.” Gudrus žydelis puikiai žinojo ką kalba.

Gerbiami broliai ir seserys vakseriai, tiesiog atsakykite sau: ar jūs tikrai tikite, kad tie žmonės, kurie jums netgi vandens nemokamai neduoda, duos jums nemokamai gerą dalyką jūsų sveikatai? Maža to, ne tik duos, bet netgi per prievartą reikalaus jį priimti?

Tikrai tikite? Na tuomet DIDIS YRA JŪSŲ TIKĖJIMAS. 

Kaip sakoma, tokiems tikintiesiems tiesus kelias į dangų. Vieniems iš karto po skiepų, kitiems šiek tiek vėliau (Tokia savotiška rusiška ruletė su 9999 ne iš karto iššaunančiais šoviniais ir vienu suveikiančiu akimirksniu. Atėjai, atstatei petį ir lauki, ar tu būsi tas vienas iš dešimties tūkstančių). Labiausiai ištvermingi tikintieji bus badomi vis dažnesniais intervalais, galimybių paso galiojimo pratęsimui. O galimybių paso QR kodą, kad nepamest, visuomenės patogumo, gerovės ir saugumo labui, tiesiog ištatuiruos tikratikiams ant dešinės rankos arba kaktos. Ateini prie baro, su patentuotu, atestuotu ir techninę apžiūrą turinčiu respiratoriumi ant veido (prieš tai praėjęs privalomus periodinius respiratoriaus naudojimo kursus), kosmonauto kostiumą vilkintis apsauginis tik “pyypt”, nuskenuoja nuo kaktos QR kodą ir gali mėgautis laisve su guminėmis pirštinėmis ir nuolatiniu rankų dezinfekavimu. Tikras rojus.

Šiaip, kad netuščiažodžiaučiau, pora pavyzdžių to, kuo jus tikite.

Pagrindinė jūsų tikėjimo mokykla Lietuvoje “Delfi” praneša: “Indonezijoje – 2 069 mirtys nuo COVID-19 per parą”. Tuojau pat kovido tikėjimo adeptai isterijos apimti pradeda klykti: “Na ką į tokius faktus pagiedosite, antivakseriai?”. O antivakseriai ramiai atsiverčia pagrindinius Indonezijos naujienų portalus ir visiškai nieko neranda apie išmirštančią ramiojo vandenyno salynų valstybę. Vien kažkokie indonezietiškos realybės aprašymai. Apie kovido isteriją tik keli straipsniukai kažkur apačioje, kuriuose tik apie tai, kad kažkur atidarė dar vieną skiepijimo punktą daktaro “Hauzo” serialų išugdytiems isterikams nuraminti.

Kita kovidosektantų tikėjimo skleidėja “15 min” “DEMASKUOJA MELĄ” apie tai, kad „Janssen“ vakcinos lapelis tuščias. Pasirodo, jis tuščias specialiai, nes visa informacija pateikiama moderniai, nuskanavus QR kodą. Straipsnyje pasijuokiama iš tamsuolių antivakserių, nes „Janssen“ vakcinos informacinį lapelį galima rasti ir Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklalapyje. Kovidotikintieji tuojau pat nusiramina ir nebekreipia dėmesio į melagieną. O antivakseriai iš karto eina į vaistų kontrolės informacinį tinklapį ir randa: “Informaciją apie vakciną galima rasti preparato informaciniuose dokumentuose, tarp kurių yra ir pakuotės lapelis.” Ratas užsidaro, todėl vėl atsiverčiam lapelį, o ten yra tik kodas. Skanuojam kodą ir jis siunčia mus į nuolat atsinaujinantį tinklapį anglų kalba, kuriame šiandien jie skelbia vieną informaciją, o rytoj jau kitą. Tu, kaip padorus vakseris, atėjęs atkišti peties už laisvę, perskaitai jų tinklapyje pateiktą informaciją (aišku, jei supranti angliškai), įvertini visas rizikas, atsižvelgiant į tai, ką perskaitei ir vakcinuojiesi. O kitą dieną jie pateikia naujus duomenis, kurių tuo metu, kai tu vakcinavaisi, nebuvo.

Pavyzdžiui, prieš susileidžiant stebuklingą skystį skaitai, kad nuo trombų komplikacijų miršta vienas iš milijono, kitų šalutinių poveikių nėra. Pasakai sau – rizika minimali, bakst į petį, gauni QR kodą ir važiuoji į Egiptą su meiluže. Atvažiavęs supranti, jog nieko negali savo gražuolei padaryti, nebedirba mechanizmas. Puoli vėl skaityti internete gamintojo pateikiamą informaciją, o ten akurat – MODERNIAI pateikta ATNAUJINTA informacija apie tai, jog nustatytas dar vienas šalutinis poveikis ir kas antras bakstelėtas adata žirgas tampa paprastu išromytu arkliu (o jei tai tikratikė vakserė, tuomet šalutinis poveikis gali būti pradėjusi dygti barzda su ūsais). Juk nieko baisaus, užtai naujuoju gripu (kurį marketingo specialistai pavadino kovidu) greičiausiai persirgsi lengviau (nors ir tai gali būti vėliau pakeista informacija).

Tikrai reikia turėti DIDĮ TIKĖJIMĄ, kad leistum į save kažkokį skystį, kurio poveikio aprašymai yra NUOLAT ATNAUJINAMI.

Būtent tokie pranešimai ir yra viso jūsų tikėjimo pagrindas. Kovidovakcinų reklamos gausa yra net neslepiamas manipuliacijų ir tiesioginio faktų klastojimo pavyzdys.

P.S. O jeigu rimtai – na į ką jums panaši visa ši skiepų autobusiukų, totalios vakcinų reklamos su lėktuvų tampomais baneriais, isterikuojačiais “ekspertais ir duomenų mokslininkais” bakchanalija? Man ji panaši į prie mokyklos stovinčio narkodylerio nemokamą narkotikų dalinimą mokiniams, autoritetingai juos įtikinėjant: “Jūs jau dideli ir progresyvūs, netikėkite visais tai tamsuoliais, imkite, susileiskite, juk tai nemokamai”, “pajauskite laisvę”. Manau protingi vaikai niekuomet neatkiš tokiam nemokamos gerovės siūlytojui peties bakstelėjimui. Aš jau nekalbu apie bent pusę smegenų turinčius suaugusius.

P.S.S. Šiaip ankščiau tokius nieko netikrinančius ir aklai autoritetais tikinčiuosius vadindavo tiesiog trenktais, o dabar nauja realybė -juos pradeda vis dažniau vadinti BAKSTELĖTAIS.

Čia trumputis video apie galimybių paso turėtoją (jis pas ją ausyje):

Su meile ir rūpesčiu,

Vladimiras Troščenka


Patiko? Pasidalinkite!