Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, vedama pagoniškos pasaulėžiūros puoselėtojo Ramūno Karbauskio, apsimelavo prieš visuomenę

Atėjus į valdžią „valstiečiams”, masiškai pradėti kirsti miškai ir girios. Iškirsti miškai atsodinami menkaverčiais medžiais, dėl to ateityje Lietuva turės labai skurdžius ir menkaverčius miškus.

Aplinkos ministru „valstiečiai” paskyrė savo bendrapartietį Kęstutį Mažeiką, kuris teigia, kad visi kirtimai yra vykdomi griežtai laikantis įstatymų ir mokslininkų rekomendacijų.

Štai kas liko iš pagoniškos pasaulėžiūros… laikomasi kryžiuočių rekomendacijų.

Šioje vietoje į „nokdauną” Karbauskį ir Mažeiką pasiunčia Gitanas Nausėda: „Aš šiandien nesuprantu, kas darosi Lietuvoje. Nesuprantu, kur dingo mūsų senosios religijos požymiai, kur medis buvo kažkas daugiau nei tik medis. Dabar aš matau miestuose, ištisuose miestuose, tiesiog nebespėju jau sekti – Gargždai, Klaipėda, Šiauliai… Kažkas baisaus“, – Prezidentūroje pareiškė Gitanas Nausėda

Jis taip pat pridūrė, kad: „turi būti nutraukta bet kokia veikla kertant medžius ir galbūt net iki minimumo apribotos žmonių teisės ten kažką daryti, net uogavimo ar grybavimo prasme“.

Už tai jam ir skiriamas vienas riebus pliusas.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!