Patiko? Pasidalinkite!

Psichoterapeutas Marius Gabrilavičius, dar žinomas kaip M.G.Maksimalietis, knygos „Totali blaivybė ar totali kontrolė” autorius, kreipiasi į Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėdą su raginimu persona non grata paskelbti Drordžą Sorošą

Savo Facebook paskyroje Marius kviečia visus prisijungti prie šio raginimo ir kiekvienam išsiųsti jį išsiųsti Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai.

Kviečiu Lietuvos Respublikos Prezidentą
Gerb. Gitanas Nausėda paskelbti Džordžą Sorošą (G.Soros’ą)
PERSONA NON GRATA!

Prašau visų, kurie pritariate šiai iniciatyvai, bei kam nusibodo G.Soros’o išlaikomos pagrindinės žiniasklaidos melavimas ir tokiu būdu vykdomas pastovus lietuvių tautos skaldymas, spausti PATINKA ir DALINTIS!

Galbūt gerb. Gitanas nežino, kuo užsiima George’as, tai tuomet komentaruose pakomentuokime, ką žinome mes apie G.Soros’o žalingus projektus Lietuvai bei visam pasauliui.

O kad Prezidentas tikrai išgirstų ko prašo tauta, nusiųskime jam kiekvienas šią publikaciją asmenine žinute.

Atviros Lietuvos Fondas, kuris tapo Drordžo Sorošo — visų „spalvotųjų revoliucijų“ ne tik buvusiose Sovietų Sąjungos šalyse, bet ir pasaulyje, protėvio — vizitine kortele

Iš tiesų, Sorosas išvyko iš Lietuvos 2009-aisias — iškart po to, kai Lietuvos prezidente pirmą kartą, remiantis konservatorių rekomendacija, buvo išrinkta Dalia Grybauskaitė, o masiniai neramumai prie Seimo sienų buvo nuslopinti policijos.

Jis žinomas kaip valstybinių perversmų organizatorius ir pagrindinis finansuotojas

Dž. Sorošas yra žinomas kaip „spalvotųjų revoliucijų“, taip pat „Black Lives Matter“ judėjimo JAV ir Maidano revoliucijos Ukrainoje, pabėgėlių perkėlimo į Europą (vadinamojo „Merkel plano“) ir karo Sirijoje rėmėjas.

Pavyzdžiui, Sorošo Rytų Europos studijų centras savo biurą turi prestižiniame Vilniaus Žvėryno rajone, buvusioje Norvegijos Karalystės ambasados rezidencijoje.

Šis centras yra Viešoji įstaiga. Tačiau apie jos biudžetą viešai jokių skaičių nerasite. Nebent interneto svetainėje apie viešą pirkimo konkursą… vidaus patalpų valymo darbams pirkti. Patalpų plotas — 230 kv. m.

Darbas Rytų Europos studijų centre ne tik komfortiškas, bet ir perspektyvus. Ypač politinėje karjeroje. Buvęs centro direktorius konservatorius Laurynas Kasčiūnas dabar yra parlamentaras ir NSGK narys.

Marius Laurinavičius — Hudsono instituto Vašingtone analitikas, politologas, žurnalistas, o dabar ir Vilniaus politikos analizės instituto vyr. analitikas — yra pasakęs: jeigu valstybė neturi savo užsienio politikos „aiškinamosios schemos“, už ją tą schemą sukurs kiti. Ir paaiškins. Moksliškai tariant — indoktrinuos. Lietuviškai — praplaus smegenis.

Tokių viešųjų įstaigų pirmtakas buvo Geopolitinių studijų centras, įkurtas 2005 metais. Įkurtas, kaip skelbiasi pats centras, „aktyvių ir pilietiškai mąstančių Lietuvos žmonių iniciatyva“.

Aktyvus šio centro kuratorius — Andrius Tučkus. Jis yra ilgametis profesoriaus V. Landsbergio patarėjas. „Rusijos atgrasymo strategijos“ bendraautoris Vytautas Landsbergis yra pasakęs, kad jeigu tektų eiti į žvalgybą, pasirinktų Tučkų.

Geopolitinių studijų centras — vienas pirmųjų smegenų centru, kuris tyrė, analizavo geopolitinius procesus ir, žinoma, teikė savo ekspertines išvadas, rekomendacijas Lietuvos užsienio politikos formuotojams bei vykdytojams. Žinoma, ne už ačiū.

Sorošo valdymo sistema Sorošas Lietuvoje Landsbergis Sorošo
facebook.com/unfollow15min.lt

Peticija, reikalaujanti JAV vyriausybės paskelbti amerikiečių finansininką Džordžą Sorošą vietiniu teroristu

Peticija surinko per 190 000 parašų, daugiau nei reikalaujama 100 000 parašų, reikalingo D.Trumpo administracijai reaguoti, – rašo truthseries.net

87 metų ponas Sorosas yra Vengrijoje gimęs milijardierius ir verslininkas, plačiai žinomas kaip liberalių advokatų grupių ir organizacijų, tiek vidaus, tiek iniciatyvų užsienyje, finansuotojas. Jis palaikė D. Trumpo konkurentę per 2016 m. rinkimus, demokratų kandidatę Hillary Clinton, ir anksčiau apibūdino dabartinį prezidentą kaip „menininką ir būsimą diktatorių“.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!