Patiko? Pasidalinkite!

Dietologė perspėja, kad žmonėms, kurie atsikrato papildomų kilogramų per ypač trumpą laiką, ateityje bus nepaprastai sunku kontroliuoti svorį

Dietologė Lidija Ionova papasakojo, kokias pasekmes gali sukelti greitas svorio metimas. Anot jos, greitai numetus svorį, endokrininė sistema nespėja atsistatyti, dėl to žmogus gali susidurti su problemomis dėl hormonų.

Greitas riebalų netekimas taip pat gali sukelti organų, tokių kaip inkstai, veikimo sutrikimus, pažymėjo specialistė. Ionova pabrėžė, kad žmonėms, kurie atsikrato papildomų kilogramų per ypač trumpą laiką, ateityje bus nepaprastai sunku kontroliuoti svorį.

“Kuo didesni apribojimai, tuo sunkiau bus susidėlioti gyvenimą, kuriame pavyktų kontroliuoti svorį”.

Dietologė pažymėjo, kad gyvenime gali susidaryti situacijų, kai reikia numesti svorio per trumpą laiką, pavyzdžiui, prieš operaciją. Šiuo atveju svorio metimo procesą visada turėtų prižiūrėti gydytojas, padarė išvadą ji.

Visų pirma reiktų pradėti galvoti apie aktyvesnį gyvenimo būdą renkantis vaikščiojimą ir mitybos reguliavimą. Baseinas (plaukimas), vaikščiojimas ir mitybos sureguliavimas yra pats geriausias būdas lėtai ir užtikrintai mesti svorį, kuris vėliau nesugrįš dvigubai.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!