Patiko? Pasidalinkite!

Ingridai Šimonytei gaila, kad valdančiosios daugumos atstovai atmetė Seimo rezoliuciją dėl viešųjų paslaugų kokybės gerinimo ir socialinės atskirties mažinimo. Šimonytė pabrėžia, kad tokiu būdu valdantieji parodė, jog nesiekia ieškoti bendro sutarimo, kaip spręsti ilgalaikes struktūrines Lietuvos ekonomikos problemas dėl vienos didžiausių ES socialinės atskirties bei skurdo lygio.

Kyla vienintelis klausimas. Kas Lietuvą iki tokio lygio privedė, panele Šimonyte?!

Gamyklas po 1 litą išpardavėte (Mažeikių naftą ir tt.), išvogėte visą šalį, o gal priminti visai nesenus įvykius, apie Rengės geležinkelio ruožo išardimą, dėl kurio Lietuva gavo ES beveik 28 mln. baudą.

Ar ilgai reiks dar priminti tamstų aferas, kai 2009-2012 metais Lietuvai skolinote kelis kartus brangiau nei galėjo pasiskolinti iš Tarptautinio valiutos fondo (TVF). Pvz., Latvija tuo pat metu iš TVF skolinosi tik už 3,2%. Dėl šios priežasties Lietuvos bendroji skola išaugo daugiau nei du kartus. Finansų ministerija minimu laikotarpiu pasiskolino 7,5 mlrd. Eur, tačiau nepagrįstai didelėmis palūkanomis, siekiančiomis net 9,375%“

Galima būtų vardinti ir vardinti “Landsberginių” gaujos žalą Lietuvai, bet stebina tai, kad dauguma “Landsberginių” sugeba “įsistatyti kiaulės akis” ir toliau skleisti miglą jau ir taip apgautai visuomenei.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!