Patiko? Pasidalinkite!

Tarp ūkininkų pasklido kalbos, kad kažkas čia ne taip. Viskas taip gražiai suorganizuota, plakatai paruošti, šūkiai taip pat. Kai kurie ūkininkai įtaria, kad jais kažkas naudojasi.

“Facebook” socialiniame tinkle sukuriamas “Žaliųjų kryžių” puslapis, o jį administruojantys asmenys trykšte trykšta antirusiškais išsireiškimais. Kažkas čia ne taip – prie ko čia “visada blogi rusai” ir ūkininkų akcija?

Ūkininkai skundžiasi, kad iš puslapio šalinama informacija, jeigu tik bandoma pasisakyti prieš Vakarus arba Lietuvos perkamą karinę techniką, kuriai išleidžiama milijonai eurų.

Ne paslaptis, kad opozicijoje esantys “Landsbergistai” daro viską, kad tik sukeltų valstybėje chaosą, o VSD į tai užmerkia akis. Vienas po kito keliami protestai panašūs į Tapino režisūrą.

Gaisrininkai, mokytojai, ūkininkai ir pervežėjai vienu metu… Kur tai matyta? O dabar pasigrožėkime kaip “Facebook” socialiniame tinkle iš laimės trykšta Vytautas Landsbergis, kuris kuo puikiausiai šiuos visus dalykus išmano.

Vytautas Landsbergis giriasi

Jis ir Kijeve ragino kelti maidanus visoje šalyje… Ir visa tai, dar kažkur matyta… O viskas prasidėjo nuo Alytaus padangų gamyklos “gaisro”.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!