Patiko? Pasidalinkite!

LR Seimo narys Petras Gražulis ir vėl užpyko. Šį kartą Petras prašo Lenkijos pagalbos, kad ši apgintų vyriausybę ir lenkų ministrus nuo teroristinės organizacijos

Petras jau ne kartą, Lietuvoje veikiančia pačią tautiškiausią partiją, išvadina teroristine organizacija.

2019.11.29 Kreipiuosi į istorinę kaimynę Lenkiją ir Prezidentą A. Duda

Petras Gražulis nuotrauka.

Oficialiai pripažinta teroristinė organizacija ir tuo pačiu Maskvos penktoji kolona, veikianti Lietuvoje – konservatoriai puola vyriausybę ir lenkų ministrus. Viskas vyksta pagal Lenino išbandytus metodus:

Žiniasklaida užimta, ryšiai kontroliuojami, tauta streikuoja(nors pajamos nuolat kyla), nes yra supriešinta ir suklaidinta aktyviai veikiančių bolševikų (dabar vadinamų konservatoriais), ruošiamas perversmas. Prezidentas puolimo nebeatlaikė, premjeras ligos patale, o Seimo pirmininkas stojo į agresoriaus pusę.

Prašome nedelsiant atsiųsti pajėgas ir apginti Lietuvą, ministrus bei Lietuvos vyriausybę, kol mūsų neokupavo komunistiniai socialkonservatoriai ir neįvedė naktinių mokesčių reformų.

Taip primename, kad pačios tautiškiausios partijos vadovas Gabrielius, savo sūnų išsiuntė į JAV, kad šiam netektų tarnauti Lietuvos kariuomenėje ir ginti Lietuvą nuo “puolančių Gražulių”.

Tautiškiausia partija partija pasaulyje ir jos kovos su Astravo AE

Dokumentas, kuriuo Kubilius Lietuvos vardu įsipareigoja bendradarbiauti su Baltarusija atominės energetikos srityje ir pastatyti tokį SGD terminalą Lietuvos lėšomis, kad jo pajėgumų užtektų ir Baltarusijai, buvo pasirašytas KUBILIAUS!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!