Patiko? Pasidalinkite!

Ir dar viena gelbėjimo operacija Klaipėdoje, šį kartą Melnragėje, prie Molo. Noriu labai pasidžiaugti vyrų drąsa ir ryžtingumu, kurie šiandien prie Melnragės Molo iš ledinio vandens ištraukė dvi moteris ir du vaikus, kurie norėdami nusifotografuoti užlipo ant ledų sąnašos ir jai staiga susmegus, atsidūrė ošiančios jūros vandenyje.

Gelbėjimo operacija 2
Vytauto Grubliausko foto.

Šalia buvę vyrai sudarė grandinėlę ir visus nelaimėlius ištraukė. Viskas baigėsi laimingai, dėkui Dievui ir…drąsuoliams, buvusiems šalia. Nepamirškite, kad TOKIE BANDYMAI ITIN PAVOJINGI ir net dėl nuostabaus jūros ir ledų sangrūdų grožio nei akimirkai nepraraskite sveiko proto ir nuovokos!!! Kitą kartą tai gali pasibaigti nepalyginamai skaudžiau, o gal net ir tragedija.

Viskas vyko šiandien, apie 15 val., o praeiviai vyrai sušokę į vandenį ištraukė vaikus, po to moteris. Kiek sužinojau iš Greitosios Medicininės pagalbos tarnybos vadovo, niekas į medikus Melnragėje nesikreipė, o ar kas kreipėsi vėliau, dar pasitikslinsiu.
P.S. Ryte, kuomet kviečiau atvykti į Melnragę ir pasimėgauti tuo neeiliniu grožiu, kviečiau PRIE JŪROS, o ne Į JŪRĄ!!!

Kviečiu visus pasidalinti šia informacija kiek įmanomai plačiau, kad surasti tuos drąsius vyrus ir jiems padėkoti – jie tikrai to verti.

Būkite dėmesingi ir labai labai atsargūs!!!

Papildyta:

Gelbėjimo operacijos filmuota medžiaga.

 

Vytautas Grubliauskas


Patiko? Pasidalinkite!