Patiko? Pasidalinkite!

Feisbuke persekiojamais ir skundimais užsiimantis portalas „15min.lt“ turi savo griežtą poziciją ir dėl Lietuvą garsinančios pedofilijos bylos

Šį kartą 15min.lt žurnalistas Vytenis Miškinis pareiškė, kad:

Už anūkės tvirkinimą nuteista Laimutė Kedienė, kartu su savo vyru viešu laišku kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą prašydama užtarimo jos šeimai ir į Lietuvą iš JAV kalėjimo grąžinamai Neringai Venckienei.

Vien jau straipsnio antraštė parodo, kam tarnauja „15min.lt“. Toks jausmas, kad šį straipsnį rašantis autorius tai daro su pasimėgavimu ir pasididžiavimu. Jis demonstruoja Lietuvos teisėsaugos sąžiningumą ir teigia, kad garbaus amžiaus teismų iškamuoti Vytautas ir Laimutė Kedžiai, vaidina aukas.

Šitokius straipsnius rašantis žurnalistu save vadinantis Vytenis Miškinis turi nors kiek sąžinės ir sveiko proto? Ar rašydamas vadovaujasi logika? O gal karjera yra svarbiau už viską?

Ar Laimutė Kedienė yra viešas asmuo, galima viešai naudoti jos atvaizdą? Ar tai tik nėra viena iš grasinamųjų akcijų per žiniasklaidą“ žiūrėkite kas bus, jei nesiraminsite“?

Siūlome perskaityti išsamų straipsnį apie pedofilijos klaną: Pedofilai: jie kol kas laimi (I, II, III, IV dalys)

BV inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!