Patiko? Pasidalinkite!

Jungtinė Karalystė pranešė, kad  panaikins laisvo judėjimo režimą iš Europos Sąjungos atvykstantiems žmonėms

tai bus padaryta nuo pat spalio 31-osios, kai šalis išstos iš Bendrijos. Toks radikalus pareiškimas paviešintas po to, kai vyriausybės vairą perėmė ministras pirmininkas Borisas Johnsonas.

„Šiuo metu taikoma judėjimo laisvė baigsis spalio 31-ąją, kai JK paliks ES“. Taip pat vyriausybė planuoja „griežtesnes kriminalistines taisykles į JK atvykstantiems žmonėms“, ruošiantis įvesti naują griežtesnę tvarką. „Šiuo metu derinamos detalės dėl kitų pakeitimų, įsigaliosiančių spalio 31-ąją pagal naują imigracijos sistemą“.

B. Johnsonas sakė pageidaujantis, kad po „Brexit“ būtų įvesta sistema, pagal kurią būtų leidžiama atvykti pageidaujamas profesijas įgijusiems imigrantams.

Pašalpų gavėjams nusimato sunkios dienos

Be to, baiminamasi, kad gali per klaidą nukentėti asmenys, šiuo metu jau gyvenantys Britanijoje.„Staigus judėjimo laisvės panaikinimas spalio 31-ąją vestų prie masinės diskriminacijos prieš, potencialiai, daugiau kaip 2 mln. Į šalį priims, tik kvalifikuotus specialistus, kurių patys britai stinga.

Juodoji darbininkija taip pat bus pageidaujama, bet sąlygos ir teisės turbūt būs apribotos laikinomis darbo sutartimis, be galimybės likti gyventi ir gauti vietos pašalpas.

Gyvenantys iš pašalpų senbuviai taip turi sukrusti, nes po „Brexito” bus peržiūrima visa socialinių išmokų sistema, kuri,  kaip teigia B.Jonsonas bus „stipriai peržiūrima ir griežtinama”.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!