Patiko? Pasidalinkite!

Pirmadienį, minint Tarptautinę kovos su homofobija, transfobija ir bifobija dieną, Laisvės frakcija nusprendė paerzinti visuomenę ir sostinės Rotušės aikštėje pastatė vaivorykštės spalvomis papuoštą suoliuką. Daugelis tai vertina kaip sistemingą visuomenės kiršinimą ir bandymą supriešinti visuomenę.

Vaivorykštinis suolelis tapo pykčio ir neapykantos įrankiu (kaip ir gerai visiems žinoma požeminė perėja).

Paryčiais, apie 4 val. 30 min., sostinės miesto vaizdo kameros užfiksavo kaip Vilniuje, Rotušės aikštėje, vyriškis žaliais dažais išterliojo įvairiaspalvį suoliuką. Policijos pareigūnai operatyviai išaiškino pažeidėją, dažais išterliojusį vaivorykštės spalvų suolelį Rotušės aikštėje. Šis suolelis – Laisvės partijos dovana Vilniui.

Netrukus nustatytas ir surastas pažeidėjas. Kaip paaiškėjo, tai – pusamžis vyras (gimęs 1968 m.), be nuolatinės gyvenamosios vietos. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 481 str. 2 d.) bei tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimo (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso 366 str. 1 d.) ir priimtas nutarimas administracinio nusižengimo byloje ‒ paskirta 240 eurų bauda.

Penkiasdešimt dvejų metų vyras su pažeidimu sutiko, paaiškino, kad jokių piktų kėslų neturėjęs. Kai norėjo iš šiukšlių dėžės išsitraukti įkritusį „depozitą“, pasilenkė ir išsitepė dažais drabužius. Supykęs tais dažais ir išterliojo suolelį.

Terliones „sunaikino“ sostinėje prapliupęs lietus.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!