Patiko? Pasidalinkite!

Pasak Netanjahu, jei ne šis epizodas, jo vizitas Ukrainoje niekada nebūtų buvęs taip plačiai aprašytas žiniasklaidoje

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip sutuoktiniai leidžiasi žemyn iš lėktuvo, o jų laukia trys merginos, apsivilkusios Ukrainos tautinius rūbus, su karvojumi (duona) ir druska rankose — tradicinis sveikinimas.

Ministras pirmininkas atsilaužė pyrago gabaliuką ir jį suvalgė. Tada kitą gabalėlį pasiūlė savo žmonai, o ji, nė neparagavusi, numetė jį ant žemės.

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanjahu pakomentavo žmonos Saros elgesį Kijevo oro uoste, kai ji sutikimo metu numetė duonos gabalėlį ant žemės.

Kaip pažymėjo Netanjahu, jis abejoja, ar jo “istorinis vizitas” Ukrainoje būtų sulaukęs tokio plataus žiniasklaidos dėmesio, jei nebūtų šio epizodo.

“Jeigu tai būtina, kad būtų atkreiptas dėmesys į vizitą, kuris atneša susitarimą dėl laisvosios prekybos zonos, Ukrainos misijos Jeruzalėje ir kitų svarbių laimėjimų, lai taip ir būna”, — sakė Netanjahu.

Anot premjero, nepaisant audringos žurnalistų ir socialinių tinklų vartotojų reakcijos, Kijevas į įvykį reagavo ramiai, o Ukrainos prezidento administracijos vadovas Andrejus Bogdanas nepalaikė Saros Netanjahu poelgio nepagarbiu šaliai.

Be to, Izraelio premjeras priminė, kad jo žmona į Kijevą atskrido su Ukrainos vėliavos spalvos drabužiais, taip išreikšdama pagarbą šiai šaliai.

“Šiaip tai vaizdo medžiagoje matosi geltonos palvos rūbai, o žydros nėra”

Pirmadienio naktį Netanjahu su žmona atvyko į Ukrainą oficialaus vizito. Kijevo oro uoste juos pasitiko su tradiciniu duonos kepalu. Pats ministras pirmininkas atsilaužė gabalėlį ir jį suvalgė, vėliau atlaužė dar vieną ir pasiūlė savo žmonai. Tačiau filmuotoje medžiagoje matyti, kad ji jo neparagavo ir numetė ant žemės.

Netanjahu vizitas Kijeve buvo pirmoji oficiali Izraelio vyriausybės vadovo kelionė į Ukrainą nuo 1995 metų. Tada Kijeve lankėsi tuometinis šalies ministras pirmininkas Ichakas Rabinas.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!