Patiko? Pasidalinkite!

JAV ir Europos Sąjungos ambasadoriai Rusijoje išvyko iš Maskvos ir baigė savo diplomatines kadencijas, sakoma JAV ambasados pareiškime, o Rusijos žiniasklaida pranešė, kad dėl Rusijos invazijos į Ukrainą santykiai yra dabar žemiausiame taške nuo Šaltojo karo laikų, skelbia „The Moscow Times“.

Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos ambasadoriai Rusijoje paliko Maskvą, kai baigė savo diplomatines pareigas, nes Rusijos invazija į Ukrainą nukrito į žemiausią tašką nuo Šaltojo karo laikų.

62 metų Johnas Sullivanas sekmadienį paliko Rusiją ir išeis į pensiją. Po 40 metų diplomatinės tarnybos vadovaujant penkiems JAV prezidentams, sakoma ambasados  ​​pranešime. Sullivanas ambasadoriumi Maskvoje buvo paskirtas 2019 metų gruodį.

Sullivanas buvo valstybės sekretoriaus padėjėjas Donaldo Trumpo prezidento poste ir per visą savo karjerą užėmė kelias aukštas pareigas teisingumo, gynybos ir prekybos ministerijose.

„Elizabeth Rood eis reikalų patikėtinės pareigas JAV ambasadoje Maskvoje, kol atvyks ambasadoriaus Sullivan įpėdinis“, – pranešė ambasada.

ES ambasadorius Markusas Edereris taip pat paliko Rusiją, sekmadienį pranešė neįvardytas diplomatinis šaltinis Briuselyje , kurį citavo Rusijos valstybinė naujienų agentūra TASS.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!