Patiko? Pasidalinkite!

Amerikos televizijos kanalas “Fox News” paskelbė siužetą apie JAV ekonomines problemas ir prezidento Džo Baideno atsaką į krizę.

Problemos su tiekimo grandinėmis ir kylančios kainos ir toliau kelia galvos skausmą visiems amerikiečiams, sakoma siužete. Tuo pat metu pats Baidenas ir toliau kalba apie ekonomines sėkmes, pabrėžia žurnalistai.

Publikacija sulaukė entuziastingo žiūrovų atsiliepimo komentaruose.

“Amerikos nuotaika? Mes visi supykę. Ką daugiau galima pasakyti”, — parašė vartotojas Spooler.

“Išvaryti visą administraciją”, — pareikalavo Seven Bowls.

“Esant tuščioms lentynoms jis siunčia milijardus dolerių pinigų plovimui į Ukrainą”, — pasipiktinoi JJ M.

“Federalinė rezervų sistema prarado kontrolę, ir liūdnas faktas yra tame, kad mes aiškiai judame link hiperinfliacijos”, — pareiškė Ella Preuninger.

“Maisto trūkumas buvo sąmoningai išprovokuotas”, — padarė prielaidą tamzter27.

“Tai negali būti atsitiktinumas, kai šalis taip greitai byra”, — pridūrė Dewey Oxburger.

Sankcininis spaudimas jau virto ekonominėmis problemomis JAV ir Europai, dėl ko smarkiai išaugo degalų ir maisto kainos. JAV darbo departamento duomenimis, iki kovo pabaigos jų kainos per metus išaugo 8,5 proc. Augimas buvo didžiausias nuo 1981 m. gruodžio mėn. Anot Baltųjų rūmų vadovo, tai įvyko neva dėl Rusijos kaltės.

Balandžio pabaigoje “CNN” atlikta apklausa parodė, kad JAV piliečių šalies ekonomikos vertinimas buvo žemiausias per dešimtmetį. Remiantis tyrimo rezultatais, dauguma apklaustų amerikiečių (66 proc.) mano, kad Baideno politika kenkia šalies ekonomikai, o aštuoni iš 10 respondentų mano, kad priemonės, kurių imasi jo administracija, “nepakankamos” kovai su augančia infliacija.

Rublis stiprėja dolerio ir euro atžvilgiu, palyginti su praėjusios sesijos uždarymu. Tuo pačiu metu, prekiaujant Maskvos biržoje, dolerio kursas pirmą kartą nuo 2020 m. kovo trumpam nukrito žemiau 66 rublių, 10:06 Maskvos laiku buvo 65,31 rublis (-2,07%). Ekspertai neatmeta prognozių, kad rublis stiprės iki 60 rublių už dolerį.

Parengta pagal Fox News inf.


Patiko? Pasidalinkite!