Patiko? Pasidalinkite!

Pagal koronaviruso užsikrėtimus ir mirtis pasaulyje ir toliau pirmauja JAV. Trečiadienį JAV paskelbė, kad nuo koronaviruso užfiksavo beveik 2600 naujų mirčių 

Šiuo metu JAV užsikrėtusių skaičius perkopė jau 645 tūkst. ir bemaž 29 tūkst. mirčių. Pasaulyje viso užfiksuota virš 2mln. užsikrėtusių žmonių iš kurių 136 tūkst. mirė.

JAV dėl visko kaltina Kiniją

Pirmasis koronavirusu užkrėstas žmogus dirbo Virusologijos instituto laboratorijoje Kinijos mieste Uhane, praneša „Fox News„, cituodami šaltinius.

Anot amerikiečių žurnalistų, nulinis pacientas dirbo laboratorijoje ir užsikrėtė nuo šikšnosparnio. Pažymima, kad Kinija neketino sukurti „biologinio ginklo“, o tik „norėjo parodyti, kad jos pastangos aptikti ir kovoti su virusais yra lygios ar viršija JAV galimybes“.

„Fox News“ kaip įrodymus cituoja kelis šaltinius, „kurie buvo informuoti apie ankstyvus Kinijos vyriausybės veiksmus ir pamatė reikiamą medžiagą“.

„Iš to, ką žinome, virusas kilo Uhane, Kinijoje. Mes žinome, kad Uhano virusologijos institutas yra vos už kelių mylių nuo jūros gėrybių rinkos“, — kanalas cituoja JAV valstybės sekretorių Maiką Pompėją.

Anot „Fox News“, cituodama savo pašnekovus, Kinija tariamai „neskelbė ir pakeitė duomenis, sunaikino mėginius ir išvalė užterštas vietas“.

Neseniai JAV paskelbė planus surasti asmenis, atsakingus už koronaviruso plitimą. Anot JAV vadovo Donaldo Trampo, Kinija galėjo slėpti duomenis apie naują ligą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!