Patiko? Pasidalinkite!

Rusijoje šeštadienį vyko nesankcionuoti mitingai prieš ketvirtai kadencijai Išrinktą prezidentą Vladimirą Putiną, kaip pranešė “nepriklausomi” “Lietuvos” naujienų portalai, policija sulaikė daugiau kaip 1 000 žmonių.

Visuomenei vis dar bandoma “kabinti makaronus”, kad egzistuoja kažkokie niekam nepriklausomi tinklalapiai, kaip „OVD-Info“, renkantis informaciją apie politinius areštus, kurie nurodė, kad visoje šalyje, 19 miestų, suimti mažiausiai 1 029 žmonės. Daugiau kaip 470 protestuotojų sulaikyti Maskvoje, tarp jų sulaikyta ir JAV remiamas opozicionierus ir protestų organizatorius A.Navalnas.

Sulaikyti ne tik opozicijos atstovai, bet ir Putino šalininkai

Esmė, ta, kad sulaikyti buvo ir riaušininkai, sukėlę muštines ir pažeidę viešąją tvarką. Į protestus susirinko, ne tik JAV remiamos ir finansuojamos opozicijos atstovai, bet ir V. Putino šalininkai tarp kurių vyko muštynės.

Tikroji statistika apie dalyvių skaičius yra tokia: Maskvoje – 1,5 tūkst Peterburge – 1,5 tūkst, Jekaterinburge – nuo vieno iki dviejų tūkstančių, Ufoje – vienas tūkstantis, Permėje – tūkstantis, Čeliabinske – nuo 500 iki vieno tūkstančio, Novosibirske – 400, Samaroje – 250 Krasnojarske – 300, Rostove-na-Donu – 250, Kazanėje – 200, Omske – 200 Volgograde – 200, Nizhny Novgorode – 50, Voroneže – skaičių nėra,- foto reportaže pranešė “RIA Novosti”.

Tai reiškia, kad, protestuose dalyvavo daugiausia dešimt tūkstančių žmonių, per visą Rusiją. Rusijoje iš viso gyvena 143 375 006  gyventojų, taigi, į mitingus visoje Rusijoje nesusirinko nei 1% visos Rusijos gyventojų.

Todėl drąsiai galima teigti, kad “Lietuvos” žiniasklaidos pateikta informacija yra “makaronų kabinimas” ir tikrų tikriausios “Fake news”.

 

Parengta pagal “15min”, “RIA Novosti”, “Itar Tass” inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!