Patiko? Pasidalinkite!

Jungtinės Valstijos pataria Ukrainos kariuomenei tempti laiką, kol laukiama naujų ginklų pristatymo. Bet, yra tikimybė, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos turės pasitraukti iš Bachmuto Donecko srityje, kad sukauptų išteklių pavasario kontrpuolimui.

Pareigūnas sakė, kad JAV pataria Ukrainos pajėgoms tempti laiką tam, kad galėtų atvykti tankai ir kiti ginklai. Kad sukauptų išteklių pavasario puolimui pietuose, Ukrainai taip pat gali prireikti netrukus išvesti savo karius iš rytinio Bachmuto miesto, pranešė JAV ir Europos pareigūnai, skirdami Rusijai simbolinę pergalę“, – rašo „Bloomberg“.

Pažymima, kad pasitraukimas iš Bachmuto neturės strateginės įtakos karui. Vienas JAV pareigūnas leidiniui sakė, kad Ukrainos kariai greičiausiai sukurs gynybines linijas labai arti tos vietos, kur dabar eina fronto linija. Leidinys prognozuoja, kad Rusija iš Bachmuto persikels į Slavianską ir Kramatorską Donecko srityje.

„Rusijos kareiviams, atsižvelgiant į didžiulį teritorijos dydį, greičiausiai artimiausiu metu nepavyks užgrobti visos rytinės Donecko srities dalies. Abi pusės greičiausiai bandys panaudoti netikėtumo elementą, tai yra laiko ir atakos vieta visada gali keistis priklausomai nuo karo raidos“, – sakoma pranešime.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!