Patiko? Pasidalinkite!

CNN televizija pranešė, kad neįvardintas Pentagono pareigūnas pareiškė, jog JAV ruošiasi išvesti visas savo karines pajėgas iš Sirijos.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas  šiais metais pažadėjo, kad „labai greitai“ išves šalies karius iš Sirijos.

Jis Twiter paskyroje paskelbė, kad IS džihadistai Sirijoje jau įveikti  tirai „buvo vienintelė priežastis, kodėl ten buvo jam vadovaujant“.

Šiuo metu JAV Sirijoje turi apie 2.000 karių, kurie daugiausiai apmoko vietinius sukilėlius kovoti prieš teroristinę organizaciją „Islamo valstybė“.

Pagaliau JAV suprato, kad su „fake“ cheminėmis atakomis neapmulkins pasaulio ir, kad Sirija pasirinko stiprų užtarėją Rusiją. JAV tikrai nenori įsivelti į III pasaulinį karą. Sirijos prezidentas Bašaras Asadas ne kartą yra reikalavęs, kad JAV paliktų Siriją.

Bašaras Asadas yra JAV diktatūrai nepaklūstantis Sirijos žmonių išrinktas prezidentas, kurį JAV su ES vasalėmis bandė visomis jėgomis nuversti ir pasistatyti savo parankinį, ką padarė su kitomis valstybėmis.

Šioje vietoje Bašaras Asadas paprašė pagalbos Rusijos prezidento, kuris apgynė Sirijos liaudies išrinktą prezidentą ir apsaugojo jį nuo perversmo ir šalies užgrobimo.

Parengta pagal CNN ir Tass inf.

Būkime vieningi parama paremti gif


Patiko? Pasidalinkite!