Patiko? Pasidalinkite!

Iš tikrųjų Lietuva prezidento niekada ir neturėjo. Dabartinis ir visi buvę geriausiu atveju gali vadintis viceprezidentais. Būdama JAV kolonija ir vykdydama JAV politiką, Lietuva rodo savo visišką politinį neveiksnumą.

Kai kurie mano, kad Trampas būtų geresnis prezidentas nei Baidenas. Tik viena problemėlė – kaži, ar jie žino, kur ir kas yra ta Lietuva.

Jie į tokias šalis kaip Lietuva labiau žiūri kaip į teritorijas, kuriomis pasinaudojus galima kiršinti Rusiją (šiuo metu jau ir prie jos besijungiančią Baltarusiją).

Tiek prie Trampo, tiek prie Baideno bus kertami miškai ir didinami NATO kariniai poligonai, o lietuviai tiesiog bus viso šito karinio cirko žiūrovai.

Trampas mėgsta jaunas ir gražias moteris, Baidenas vaikus… Jie abu tėra klounai, už kurių stovi įtakingi klanai. Tai praktiškai vienintelis skirtumas tarp jų. Už jų stovi šeimininkai, kuriems Lietuva yra visiškai paskutinėje vietoje.

Tai ką, ir gyvenkim toliau rusofobijos fone… Rusai puola, Rusija priešas, Putinas nori mus užgrobti… Būkime vieningi vatnikų ruporas… Trampas mus išgelbės!

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!