Patiko? Pasidalinkite!

Yra toks posakis – ką valgai, tas ir esi. Ir tai 100 proc. tiesa. Ką į save dedi – iš to kuri savo kūną.

Mūsų kūnai – tai superorganizmai sudaryti iš daugybės kitų mikroorganizmų.

Tie, kurie sako, kad skirtingi dalykai tinka skirtingiems žmonėms ir teisūs ir ne. Teisūs tame, jog jeigu mumyse gyvena skirtingi mikroorganizmai, tuomet taip – jie reikalauja skirtingo maisto. Neteisūs tame, jog ne visi mikroorganizmai veda mūsų kūnus į klestėjimą.

Jeigu kūne apsigyvenę organizmai, kurie pripratę prie tam tikro maisto, tuomet mitybos raciono pakeitimas sukelia kūnui daugiau ar mažiau diskomforto. Nes tos mini būtybės nebegavę valgyti kelia maištą, streikuoja, badauja, miršta, kitaip tariant – kūne vyksta revoliucija ir persitvarkymai.

Dažnai tai būna labai nemalonu, gali atrodyti, kad žmogus net suserga, pablogėja sveikata dar labiau, nei kad buvo prieš mitybos pakeitimą.

Ilgainiui viskas pasikeičia, kūne atsiranda nauji mikroorganizmai, kurie maitinasi nauju maistu.

Čia kyla klausimas – tai ar reikia keisti tuos mitybos įpročius ir gal verta pasilikti ties tuo, kas kam tinka? Atsakymas – viskas priklauso nuo to, ko tu, žmogau, nori savo kūnui… Jeigu nori kapitalinio remonto, tada turi būti kapitaliniai pasikeitimai, jeigu tik kosmetinio – tai užteks turbūt kažkiek padailinti esamą gyvenimo būdą.

Man gera matyti, kad vis daugėja žmonių, kurie ryžtasi tiems kapitaliniams remontams ir nesitenkina vien trupiniais….

Kalbant apie konkrečius pavyzdžius papasakosiu apie savo patirtį.

Vos per 2 mėnesius bakterinę terpę sugebėjau perkeisti taip, jog dabar į mano kūną patekus, pavyzdžiui, pieno rūgščiai (jos yra visokiame fermentuotame maiste, ruginėje naminėje duonoje, kai kuriame konservuotame maiste) kūnas pradeda siųsti signalus, kad tai visiškai nebesiderina su nauja terpe, kuri susiformavo pastaruoju metu.

Ta nauja terpė ir buvo mano tikslas, nes ji – tai kapitalinis remontas.

Vilkė Vaida Tulabaitė


Patiko? Pasidalinkite!