Patiko? Pasidalinkite!

Agentūra AFP pranešė, kad gruodžio 9 d Belgijoje, pateikus įtarimus su Pasaulio futbolo čempionatu Katare susijusioje korupcijos byloje, buvo suimta Europos Parlamento vadovės pavaduotoja Eva Kaili.

Apie šį nutikimą skelbia ir euronews – „European Parliament Vice President Eva Kaili arrested amid Brussels corruption“.

Informuojama, kad įtariant kyšių iš Kataro gavimu taip pat buvo suimti buvęs Europos Parlamento deputatas Antonijus Panceris (Antonio Panzeri) ir Tarptautinės profesinių sąjungų konfederacijos vadovas Luka Visentinis (Luca Visentini). Kiti du suimtieji – nevyriausybinės organizacijos direktorius ir profsąjungų lyderis.

Bylą tiriantys pareigūnai įtaria, kad Kataras, prabangiomis dovanomis ir nemažomis pinigų sumomis, bandė paveikti Europos Parlamento ekonominius ir politinius sprendimus.

Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras (LGPOC) vėl kelia klausimą – kada bus suimti milijoninių kyšių gavėjai, kurie Lietuvoje įkūrė slaptąjį kankinimų kalėjimą?

Prezidento Valdo Adamkaus vardu vadinamas nelegalus kankinimų kalėjimas mūsų šalyje veikė ne vienerius metus ir Lietuva pasaulyje gėdingai išgarsėjo kaip „violetinė vieta“.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!