Patiko? Pasidalinkite!

Renginys prasidės nuo 14:00 ir yra nukreiptas prieš žmonių rūšiavimą į „tinkamus ir netinkamus“.

Mitingą organizuoja mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė, kuri organizavo ir rugpjūčio 10 dienos protestą.

Astrauskaitė tikina, jog reikalavimai nepakito nuo rugpjūčio 10 dienos mitingo ir yra tokie:

1. Nedelsiant atšaukti Ekstremalią situaciją dėl koroninių virusų susirgimų.

2. Nedelsiant atšaukti:

a) Nedelsiant atšaukti priverstinius sveikos visuomenės medicininius testavimus dirbantiesiems, studentams ir moksleiviams;

b) Nedelsiant atšaukti priverstinį vertimą skiepytis dirbantiems suaugusiems, skubiai atšaukti be tėvų žinios nepilnamečių vaikų iki 18 m. skiepijimą be tėvų sutikimo;

c) Nedelsiant atšaukti segregacinį Galimybių pasą ir kitus apribojimus nepaskiepytiems ir/ar nepersirgusiems COVID-19 žmonėms, sudarant vienodas sąlygas visiems dirbti ir užsidirbti šeimų išlaikymui, naudotis privačiomis, viešosiomis paslaugomis.

3. Reikalaujame, kad LR Prezidentas pareikštų nepasitikėjimą I. Šimonytės vyriausybei už LR Konstitucijos daugybinius pažeidimus ir pasiūlytų atsistatydinti.

4. Reikalaujame LR Prezidento siūlyti dabartiniam Seimui pasileisti ir paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus.

Jau yra numatyti kalbėtojai. Pasisakys gydytojai, teisininkai, smulkaus verslo atstovas. Kalbės paskiepytų vaikų tėvai (vaikai buvo paskiepyti be jų žinios ir sutikimo).

Vėliau bus laisvas mikrofonas, nes, pasak mokytojos Astros, jeigu reikalaujame neskirstyti žmonių tai ir patys tuo neužsiimkime. Visi, kurie palaiko mitingo iškeltus reikalavimus, yra laukiami.

Mitingas numatytas iki 17:00 valandos. Savivaldybės administratorės direktorė pasižadėjo šį kartą užtikrinti patogesnes higienines sąlygas protestuojantiems (biotualetus).

Kaip Astrai pavyksta gauti leidimus, žiūrėti nuo 1:05:45 min.


Patiko? Pasidalinkite!