Patiko? Pasidalinkite!

Tarptautinė hakerių grupė “Anonymous” paviešino “Top secret” grifu pažymėtą slaptą informaciją apie JAV-Britanijos valstybių finansuojamų informacinio karo nusikaltėlių, veikiančių užsienio valstybėse (tame tarpe ir Lietuvoje) tinklą. Paviešinti duomenys atskleidė apie beprecedentinio mąsto JAV-Britanijos vykdomą visos Europos kolonizavimo operaciją, per taip vadinamus “įtakos agentus”.

Šiam tikslui JAV-Britanijos specialiosios tarnybos Europoje sukūrė platų tinklą, skirta neva “informacinei kovai su Rusijos  įtaka”

https://www.cyberguerrilla.org/blog/operation-integrity-initiative-british-informational-war-against-all/.

Agentų tinklas suskirstytas atskirai veikiančiais “klasteriais” pagal jo veiklos teritoriją. Kiekvienas klasteris atsakingas iš vidaus taip veikti sprendimus priimančius asmenis ir struktūras, kad bendrai vykdoma valstybės politika atitiktų JAV ir Britanijos interesus.

Tame nėra nieko naujo – Anglija, o vėliau Didžioji Britanija užsienio įtakos agentų tinklo metodiką taikė jau viduramžiais, kai jos pačios pasiuntiniai arba papirkti asmenys veikė praktiškai kiekvieno Europos monarcho rūmuose, daugiau ar mažiau sėkmingai tarnaudami Britanijos karūnai. Žinoma, už dosnų asmeninį atlygį – juk už darbą turi būti atlygintą. Toji tradicija ir patirtis niekada nebuvo nutrūkusi, tiesiog kiekvienu istoriniu laikotarpiu tinklas buvo modernizuojamas ir pritaikomas veikti pasikeitusiomis aplinkybėmis.

Lietuvoje JAV-Britanijos agentai veikia nuo pat 1990 metų Sąjūdžio laikų. Būtent jų pastangomis Lietuva, kenkdama savo valstybiniams, visuomeniniams, verslo, galiausiai kiekvieno piliečio interesams, tapo ant paranojos ir marazmo ribos balansuojančiu rusofobijos ruporu ir ištikimiausiu JAV skaliku. Būtent per juos daromas spaudimas teikti išskirtines sąlygas amerikiečių ir britų kapitalistų “verslui” Lietuvoje, kuris pagal faktą yra įstatymais pridengtas “aborigenų” apiplėšimas.

Būtent juos pirmoje eilėje turėtų išgaudyti, ištardyti ir susodinti Lietuvos Respublikos Valstybės saugumo departamentas bei Antrasis operatyvinių tyrimų departamentas prie Lietuvos krašto apsaugos ministerijos. Tačiau, kaip jie tą gali padaryti, kai užsienio įtakos agentai patys dirba Lietuvos saugumo struktūrose ir patys kuruoja “nacionalinio saugumo reikalus”?

„Anonymuos“ pateiktais duomenimis Lietuvoje JAV – Britanijos „klasteriui“ vadovauja šie asmenys:

“Kurmis” Lietuvos kariuomenėje ir “klasterio” veiklos Lietuvoje koordinatorius:

  • Tomas Tauginas Tomas.Tauginas@mil.lt (Lietuvos kariuomenės Strateginių komunikacijų departamento kapitonas)

“Kurmis” LK karinėje atstovybėje prie NATO:

“Kurmis” Lietuvos Valstybės saugumo Departamente:

“Kurmiai” Lietuvos Seime:

  • Vytautas Bakas vytautas.bakas@lrs.lt (Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, Karbauskio partijos narys)
  • Laurynas Kasčiūnas laurynas.kasciunas@lrs.lt (LR Seimo NSGK narys, Landsbergių partijos narys, propagandistas)

“Kurmis” Vidaus reikalų ministerijoje:

  • Dr. Povilas Malakauskas povilas.malakauskas@vrm.lt (buvęs VSD generalinis direktorius, Krašto apsaugos ministerijos darbuotojas)

“Kurmiai” Užsienio reikalų ministerijoje:

  • Asta Skaisgirytė-Liauškienė Asta.Skaisgirytė@urm.lt (URM politikos direktorė, buvusi ambasadorė Jungtinėje Karalystėje ir kt.)
  • Renatas Norkus (ambasadorius Jungtinėje Karalystėje)
  • Eitvydas Bajarūnas Eitvydas.BAJARUNAS@urm.lt(diplomatas, buvęs Lietuvos ambasadorius Švedijoje)
  • Viktorija Urbonavičiūtė viktorija.urbonaviciute@urm.lt (Lietuvos atstovybės Europos sąjungoje antrasis sekretorius)

“Kurmiai” kontroliuoti ir formuoti viešąją nuomonę:

Užsienio kuratoriai:

LDiena.lt


Patiko? Pasidalinkite!