Patiko? Pasidalinkite!

Veidrodžiai yra portalai. Kai prieš veidrodį stovime patys – tada veidrodyje matome savo vidinį dvynį – tai mūsų pasąmonėje egzistuojantis mums nepažįstamas, užmirštas „Aš“. Retais atvejais žmonės gali pastebėti, kad atsistoję prieš veidrodį pasijunta nejaukiai – būtent todėl, kad bijo savo vidinio dvynio, kurio nepažįsta.

Kaip susipažinti su vidiniu dvyniu: skirkite laisvo laiko šiai praktikai, pasistenkite, kad niekas neblaškytų. Atsistokite prieš veidrodį, pasisveikinkite su dvyniu. Sąmoningai paprašykite ir iššaukite jūsų vidinį dvynį pasirodyti veidrodyje. Tam gali prireikti kelių sekundžių. Kai pastebėsite, jog iš veidrodžio į jus jau žiūri kitas dvynys – pradėkite procesą.

Procesas: išsirinkite vieną akį – akį, pro kurią įeisite atspindyje veidrodyje. Jūs žinote, jog akys – tai vartai į sielą. Tą patį procesą galite atlikti su abiejomis akimis, kadangi kiekvienoje atrasite skirtingą informaciją. Įeikite veidrodyje pro savo akį – pro jos vyzdį – ir eikite gilyn į vyzdį. Tiesiog paleiskite savo kūną ir lįskite gilyn į vyzdį veidrodyje. Kils toks jausmas, lyg jūsų kūnas judėtų, ir skrietumėte pro kažką – nebijokite atsijungti nuo kūno. Atsidursite lyg tunelyje, pradėsite jausti, ką jaučia šis jūsų dvynys, galbūt net matysite vizijas.

Pats šis procesas reikalauja paleisti kūno kontrolę ir mokėti disocijuotis, judinti astralinį kūną. Tačiau kad ir kaip jį darysite – tokia pradžia jau vienu ar kitu atveju bus susilietimas su savimi, ir tai galėsite su laiku vis labiau praktikuoti. Kai kurie pajus įėję į naują erdvę, lyg staiga atsidūrė kitame pasaulyje. Nesistebėkite, jei užplūs emocijos, pradėsite verkti, gailėti šio dvynio ar savęs. Leiskite ašaroms tekėti. Tai itin intymus procesas. Patirsite įvairiausių netikėtų emocijų ir minčių. Tai jūsų pasąmonė, po kurią dabar naršote.

Jei dvynys jumis nepasitiki, jei esate save išdavę – jis gali sukurti blokus ir neįsileisti jūsų į vidų. Jei pajaučiate, kad atsimušėte į sieną – nesistenkite tos sienos sugriauti ir jėga praeiti į vidų, bet ir nepasitraukite nuo veidrodžio. Jei jau pradėjote šią praktiką, nepalikite dvynio vieno, kitaip jis tik dar kartą pasijus jūsų išduotas, pasitikėjęs jums atsiverti ir vėl paliktas „ant ledo.“

Vietoje to, būkite su šia siena. Priimkite šią sieną, tiesiog atsisėskite prie šios nematomos sienos, sėdėkite ir priimkite tą faktą, jog dabar dvynys nenori jūsų įsileisti. Pasakykite balsu savo dvyniui, kad jo nepaliksite. Kad suprantate, jog jis jumis nepasitiki, ir suprantate, kodėl – ir kad nenorite jo niekuom įtikinti. Užtikrinkite, kad stengsitės jį suprasti, ir kad jis gali ir turi teisę laikyti šią sieną tiek ilgai, kiek tik jam reikia.

Kaip su savimi kalbėsite – tai jūsų reikalas, tačiau pasistenkite nieko neteisti ir nekontroliuoti. Vietoje to – supraskite ir tiesiog būkite. Būkite su ta siena. Po kelių minučių pastebėsite, kad jums nespaudžiant siena pamažu atsitraukia ir jus praleidžia. Tada galite eiti toliau. Būkite su kiekvienu bloku, kuris iškyla. Pro vyzdį eisite gilyn į sielą, gilyn ir gilyn – iki kol pajausite, kad pasiekėte tunelio galą – pasiekėte Šaltinį, ir daugiau nebėra kur eiti.

Baigę praktiką, viską išverkę ir išjautę (jei darysite praktiką teisingai, tai bus neeilinė patirtis), padėkokite dvyniui, kad jus įsileido, kad leido save pažinti. Baigus su abiejomis akimis, greičiausiai tas dvynys ir nebeatrodys toks svetimas, staiga pajusite, jog jis toks pat, kaip ir jūs. Išsakykite viską, ką turite, iš širdies, išeidami pagerbkite dvynį suglaudę delnus į maldos pozą, ir tik tada palikite veidrodį.

Teal Swan Angelų atsakymai


Patiko? Pasidalinkite!