Patiko? Pasidalinkite!

Vyrams iškalbos menas kažkur pradingsta, kaip taisyklė, kaip tik tada, kai užeina kalba apie jausmus. Iš kitos pusės, nenori apie tai kalbėti – tai ir nereikia. Galima ir be žodžių suprasti jo jausmus jūsų atžvilgiu, pakanka atkreipti dėmesį į tai, kaip jis jus apkabina.

Jis apkabina iš už nugaros, sukryžiuodamas rankas jums ant krūtinės. Net jeigu dar neišgirdote iš jo pačių svarbiausių žodžių, galite būti tikra – jis kraustosi dėl jūsų iš proto. Mintyse jis jau prisipažino jums meilėje. Taip kad, jei baisiai norisi išgirsti tuos drovius žodžius “Aš tave myliu”, drąsiai imkitės iniciatyvos.

Specialistų nuomone, jei vyras apkabina moterį iš už nugaros, jis šitaip nori parodyti savo ketinimų rimtumą. Pasitaiko ir išimčių. Jei partneris apkabina jus taip visada, tai gali reikšti, kad jaučia jums labai šiltus jausmus, bet laiko jus nepasiekiama. Jam norėtųsi kažko daugiau, tačiau laiko jus visiškai abejinga. Paprasčiau kalbant, jis bijo žiūrėti jums į akis, štai ir prisėlina iš už nugaros. Duokite jam suprasti, kad jis klysta ir jūsų apsikabinimai labai greitai bus žymiai įvairesni.

Apkabindamas, švelniai perbraukia ranka jums per nugarą. Šiuo atveju vyras jaučia jums stiprius ir gilius jausmus. Jis laiko jus artimu žmogumi ir apkabinimas gali baigtis kažkuo daugiau. Yra ir kitas variantas: partneris dėl kažko susirūpinęs, jam reikia jūsų palaikymo, tačiau papasakoti apie tai negali. Glostydamas jums nugarą, jis tikisi švelnumo iš jūsų pusės. Atsakykite jam tuo pačiu ir pasidomėkite, ar viskas gerai?

Apkabindamas, stipriai spaudžia jus prie savęs. Tai reiškia, kad vyras nori jūsų artumo. Atkreipkite dėmesį, jeigu jis, apkabinęs, visada žiūri jums į akis, reiškia, jūsų santykiai jam reiškia žymiai daugiau, nei aistringas intymus artumas. Jeigu kurį laiką jau gyvenate drauge, tokie apkabinimai gali liudyti, jog vyras pasirengęs pereiti į naują santykių etapą.

Apkabina ir draugiškai patapšnoja nugarą. Jums atrodo, kad esate tiesiog draugai ir jis elgiasi su jumis atitinkamai – kaip su savo draugeliais, šiems santykiams peraugti į kažką romantiškesnio praktiškai neįmanoma. Tačiau ne viskas prarasta, jei tokius patapšnojimus pastebėjote porą-trejetą kartų. Palūkėkite, galbūt jis dar apkabins jus taip, kaip jums norisi.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!