Patiko? Pasidalinkite!

Ką beišrinktume, faktinis šalies vadovas išlieka tas pats. Žinią, kad faktinis Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis kartu su būsima prezidente Ingrida Šimonyte dalyvavo viešame renginyje, socialiniuose tinkluose išplatino TS/LKD. Tuo šios partijos „gudručiai” pasakė , kad p. Ingridai jos sėkmės atveju butų skirtas tik formalus vaidmuo. Ir toliau realiai, strategiškai valdytų V. Landsbergis.

Kitoje, demokratijos ir teisės viršenybės principus išpažįstančioje šalyje toks pareiškimas būtų aukso vertės dovana ne tik politiniams oponentams, bet ir dantingiems žurnalistams bei principingiems politologams. Tačiau pas mus, oponentai kol kas silpnoki ir vos ne visa žurnalistika bei politologija yra dvaro rankose. O dvaras savo faktinio vadovo nekritikuos.

Parašiau ir pagalvojau- gerai būtų , kad mano prognozė nepasitvirtintų ir viešojoje erdvėje būtų kritiškai aptartas faktinio šalies vadovo klausimas.

P.S.1. Kadangi su didžiąja žiniasklaida didelių vilčių nesieju, diskutuokime Fb- bendrinkime žinią.

P.S.2. Pagaliau TS/LKD susivokė, kad padarė didelę kliurkę ir savo pranešimą pataisė. Dabar jame jau nėra kalbama apie V. Landsbergį kaip faktinį Lietuvos vadovą. Tačiau vis tiek tiems, kas spėjo užfiksuoti aną tekstą, išlieka slogus įspūdis- koks neaukštas yra Vytauto dvariškių intelekto lygis.

Povilas Gylys


Patiko? Pasidalinkite!