Patiko? Pasidalinkite!

Rusija reikalauja nesikišimo į jos vidaus reikalus iš Kanados, kuri sukritikavo Rusijos Federacijos Valstybės Dūmos priimtą įstatymą, draudžiantį netradicinių seksualinių santykių propagandą. Tai pirmadienį pareiškė Rusijos ambasadorius Olegas Stepanovas.

Anot Olego, lapkričio 28 dieną jis buvo pakviestas į Kanados užsienio reikalų ministeriją dėl to, kad Rusijos Federacijos Valstybės Dūma patvirtino įstatymo projektą, draudžiantį netradicinių seksualinių santykių, pedofilijos ir informacijos, galinčios sukelti norą propagandą, pakeisti lytį, taip pat dėl ​​to, kad socialiniuose tinkluose Rusijos ambasada Kanadoje paskelbė „pareiškimus, ginančius tradicines vertybes“. Stepanovas sakė į Kanados pusę atnešęs „tradicinių vertybių išsaugojimo įstatymų“ esmę ir „valstybės politikos pagrindą“ šioje srityje.

„Priminiau, kad mūsų šalis yra tradicinių vertybių nešėja ir saugotoja, kad mūsų šalyje atstovaujamos visos keturios tradicinės religijos <…> ir visos jos žvelgia į pasaulį per tradicinę optiką. Todėl Vakarų vyriausybės, tarp jų ir valdžia Kanados, turėtų gerbti daugumos Rusijos gyventojų požiūrį į gyvenimą“, – pabrėžė ambasadorius. Be to, diplomatas informavo Kanados užsienio reikalų ministeriją, kad Maskva Kanados užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje paskelbtą Lygių teisių koalicijos pareiškimą dėl šio įstatymo priėmimo Rusijos Federacijoje suvokia „kaip kišimąsi į Rusijos vidaus reikalus. taip pat bandymas paveikti nepriklausomą teisėkūros procesą suverenioje valstybėje“. 

Ambasadorius taip pat pažymėjo, kad Rusijos ambasadą nustebino „Kanados politinėje bendruomenėje kilęs emocijų sprogimas“ priėmus tokį įstatymą Rusijoje. Stepanovas pridūrė, kad Rusija gerbia visų mažumų teises, įskaitant seksualines.

Praėjusį ketvirtadienį Valstybės Dūmos deputatai vienbalsiai balsavo už tai, kad per trečiąjį, galutinį, svarstymą būtų priimtas įstatymo projektas, draudžiantis netradicinių seksualinių santykių, pedofilijos ir informacijos, galinčios sukelti norą keisti lytį, propagandą. Dokumentu įvedamas netradicinių santykių propagandos, pedofilijos draudimas, taip pat draudimas skleisti informaciją apie LGBT asmenis žiniasklaidoje, internete, reklamoje, literatūroje ir kine. Taip pat uždraudžiami raginimai keisti lytį paaugliams internete, žiniasklaidoje, knygose, garso ir vaizdo paslaugose, filmuose ir reklamoje.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!