Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos Sorošistinė žiniasklaida apie tai tyli, kad JAV demokratų kandidatas į prezidentus Džo Baidenas mėgsta mergaites, jam patinka jas uostyti ir žinoma liesti

Kaltinamas išprievartavimu

„Business Insider“ anksčiau pranešė, kad buvusi Baideno darbuotoja parašė skundą Vašingtono policijai, apkaltindama jį seksualiniu priekabiavimu.

Tara Ryd tvirtina, kad Baidenas priekabiavo prie jos 1993 metais, kai dar buvo senatorius. Anot jos, incidentas įvyko JAV Senato koridoriuje, kur Baidenas neva pakišo ranką po tariamos aukos sijonu ir vykdė seksualinius veiksmus.

Buvusi JAV viceprezidento ir dabartinio demokratų kandidato į prezidentus 77 metų Džo Baideno darbuotoja Tara Ryd pasipiktino Hilarės Klinton sprendimu paremti ją išprievartavusį vyrą, pranešė „Fox News„.

Donaldo Tarmpo sūnus savo Twitter paskyroje pašmaikštavo, kad Džo Baidenas turėtų liautis liesti mergaites ir rankas laikyti prie savęs.

Pažiūrėkime vieną iš internetinėje erdvėje esantį vaizdo įrašų, kuriame tikrai galima matyti kaip Džo Baidenas glaustosi, liečia, glosto ir uosto jaunutes mergaites ir ne tik…

Viename viešame Džo Baideno pasirodyme buvo nufilmuota, kaip žmogus bando jam užduoti klausimą, kodėl pilnas youtubas filmuotos medžiagos, kaip jis liečia mergaites.

Žinoma, kad šis nepatogus pilietis, su savo nepatogiais klausimais buvo palydėtas iš salės apsaugos…

Anatolijus Rivak


Patiko? Pasidalinkite!