Patiko? Pasidalinkite!

Abi pusės tampa vis radikalesnės. Abi pusės vis dažniau vartoja smurtą. Ir abi pusės visada randa priežastis pateisinti savųjų veiksmus. Rasti sveiko proto darosi vis sunkiau.

Respublikonai visą laiką kritikavo demokratus, kad prieš keturis metus jie darė viską, kad užkirstų kelią teisėtai išrinktam Trampui. Jie jo iš esmės bandė atsikratyti visus keturis metus. Demokratai net surengė Trampui apkaltą (mano nuomone nepagrįstai). Demokratai taip pat nuolatos buvo kritikuojami (ir pagrįstai) už jų partijos rėmėjų smurtinius veiksmus protestų metu. Respublikonai sakė “ne, mes kitokie, mes taip niekados nesielgtume”.

Trečiadienį visas pasaulis pamatė, kad, deja, jie nieko nesiskiria.

Ir nors kai kurie Trampo šalininkai kalbės apie neva infiltruotus provokatorius, bet tai buvo Trampo palaikytojai, kurie taip elgėsi. Tų Kapitolijaus “šturmuotuojų” buvo šimtai, o turbūt tūkstančiai.

Tų riaušių metu žuvo keturi žmonės, dešimtys sužeistųjų…

Ir nors daugiausiai šio rašinio dėmesio skyriau Trampo “komandai”, negalvokite, kad kita pusė yra kuo nors geresnė. Jie lygiai taip pat demonizuoja opoziciją, daužo langus ir naudoja smurtą.

Man labai liūdnai stebėti tai kas vyksta, bet spėju, kad tai tikrai nesibaigs artimiausiu metu. Manau, kad bus daugiau ir daugiau smurto ateityje…


Patiko? Pasidalinkite!