Patiko? Pasidalinkite!

Norėtųsi daugiau aiškumo ir mažiau konspiracijos teorijų, kurios sklando visuomenėje – tokiu atveju atsakymai visiškai palaidotų visas baimes dėl vakcinos saugumo ir ar visos pandemijos problematikos gandų.

Atsakykite patys sau. Žemiau pateikiame klausimus ir bendrus komentarus, kurie vedami logikos ir aiškumo, todėl jeigu jūsų atsakymai sutampa, galima tvirtai sakyti, kad VAKCINA yra sprendinys užbaigti pandemiją.

Ar gavęs abi vakcinos dozes žmogus gali nesilaikyti visų rekomenduojamų ar privalomų saugumo normų?

Tokios normos, kaip kaukių nešiojimas, atstumų laikymasis, susitikimai su giminėmis ar draugais trumpai tariant ar žmogus gyvena pilnavertiškai, taip kaip iki KORONOS paskelbimo?

Spaudoje yra sakoma, kad gavęs skiepą žmogus turi laikytis normų. Tokiu atveju kyla antras klausimas: jeigu paskiepytas žmogus įgauna imunitetą, kam jam reikalingi tolesni ribojimai?

Juk loginės sekos vedini galime taikyti poziciją, kad paskiepytas žmogus negali nei platinti, nei sirgti KORONA VIRUSU, tokiu atveju jis yra visiškai saugus, nepriklausomai nuo aplinkos, kurioje jis yra. Priešingu atveju, jeigu žmogus, gavęs vakciną, gali platinti ar dar kartą sirgti virusu, tokia pozicija įgauna keistą vaizdą ir verčia abejoti, nes žmogus atsiduria ten, kur ir buvo viruso epicentre.

Ar jis gavo ar negavo vakcinos programą, situacija lieka pradiniame taške – žmogus kelia pavojų sau ir aplinkai. Galima sakyti, kad ribojimai taikomi laikinai, kol dalis populiacijos gauna vakcinų programą. Bet tada kyla dar vienas klausimas: kuriam laikotarpiui su vakcina žmogus įgauna imunitetą?

Spaudoje sakoma, kad nėra žinoma, ar apskritai žmogus gauna apsaugą su skiepu. Viskas kabo tik teorijų ir spėliojimų lygmenyje. Yra teiginių apie pusmetį ar metus, bet tai kelią abejonių, nes jeigu, tarkime, skiepas apsaugo pusę metų, tada mes vėl atsiduriame pradiniame taške, kai skiepo negauna net pusė gyventojų ir viskas prasideda iš naujo su ribojimais ir visa kita KORONOS problematika.

Tokiu atveju, kyla keistas jausmas, kai mes nieko nežinome, o tik spėjame ir einame aklai… Gauname viruso mutacijas per keliones ir stebimės, kad turime tas mutacijas šalyje. Kokia logikos seka galima vadovautis, jeigu galima sveikinti mūsų pandemijos valdymo strategiją, ribojant kontaktus tarp savivaldybių, bet nėra suprantama logika, kai galimos kelionės po kitas šalis? Tada žmonės sugrįžta ir platina virusą. Finale savivaldybių ribojimai neturi jokios reikšmės ir tik nežymiai sumažina sergamumą iki ribos, kai viskas vėl sprogsta, sergamumas šauna į viršų ir mes vėl gauname uždarymą.

Dar vienas svarbus aspektas yra vaikų skiepijimas nuo KORONOS – kiek yra žinoma iš užsienio spaudos, skiepų bandymai jau pradėti, todėl, greičiausiai, 2022 metais galėsime skiepyti savo vaikus ar bent jau pradėti tai daryti.

Tai, trumpai tariant, jeigu mes nežinome, ar vakcina mus apsaugo ir kokiam laikotarpiui gauname imunitetą, kokiu pagrindu mes gauname vakciną? Laikydami teorijas rankose mes tikimės geriausio, bet ruošiamės blogiausiam?

Negana to, kad Švedijos situacija rodo keistas variacijas, mūsų ribojimų politika ir Švedijos ribojimai skiriasi kardinaliai, o situacija panaši. Vienintelė logika mūsų ribojimuose yra tai, kad beveik pusė mūsų šalies gyventojų yra senyvo amžiaus arba turintys kitokių ligų ar neįgalumą. Mes neturime ir ilgosios perspektyvos tyrimų, kaip preparatai veikia mūsų organizmus, kas mūsų laukia po metų, ar dviejų, jeigu mes net neturime atsakymų į dabartinę situaciją.

Turime mutacijas, o ar tos mutacijos atsparios skiepams, mes nežinome. Kodėl nėra tvirtos pozicijos skiepo klausimu? Tu gauni skiepą ir grįžti į gyvenimą be kaukės, be kontaktų ribojimų, be testų. Bet dabar tu gauni skiepą ir lieki ten, kur ir buvai. Gerai, jeigu tai yra laikina fazė, bet, kaip ir minėjome, vaikams irgi reikės vakcinos – tokiu atveju viskas tikrai nesibaigs dar bent porą metų.

Paskutinis aspektas yra žaliasis pasas arba tiesiog skiepų pasas – žmogus gauną skiepų pasą, bet keliaudamas jis turi laikytis saugumo reikalavimų, kurie buvo dar iki jam gaunant skiepų programą.

Bet jeigu visi keliaujantys lėktuvu turi skiepų pasus, tada kas nuo ko saugosi?

Jeigu visi gavo vakciną, gavo pasus ir keliauja su tais pačiais ribojimais – kur yra logika, jeigu tai kartais atsitinka, nes žiniasklaida pateikia būtent tokią versiją, kad vakcinavimas neapsaugo, o tik sumažina ligos plitimą. Finale tai tėra pilstymas iš tuščio į kiaurą be pabaigos. Kaip dar surasti logikos seką, kuomet gavę skiepą gali platinti virusą? Ir jau bandoma versti kaltę ant neskiepytų… Bet jeigu gavęs skiepą žmogus vėl lengvai užsikrečia, tada kokio velnio jis gauna tą vakciną, kuri nieko nekeičia? Kam tai reikalinga, jeigu tai neturi jokios akivaizdžios naudos?

Tai jau yra aukščiausio lygio šizofrenija ir galima užbėgti už akių sakant, kad nauda yra ir apsauga nuo ligos, gaunama nuo ligos, kurie gauna virusą su ar be skiepo. Žinote, ne visi vergai yra vergai – visa situacija yra suprantama ir aiški. Stumiama skaitmenizacija.

Žmonių gyvenimo būdo keitimas, kai iki 2030 beveik 800 mln. darbo vietų pakeis robotai. To pasekoje: ką veiks tie žmonės? Ar naujojo pasaulio žmogus sugebės gyventi bazinių pajamų principu, ar visa pandemija yra atranka mąstančio individo, o visa kita masė yra nurašoma kaip toksinės planetos atliekos?

Pagarbiai,

Suprantantys, kas vyksta.


Patiko? Pasidalinkite!