Patiko? Pasidalinkite!

Šiame straipsnyje (išpažintyje) pateikiame šiuolaikinės moters suvokimą apie šeimą ir vertybes

Miela meiluže, kol tu lankai oralinio sekso kursus ir klausinėji draugių, kokius gundančius naktinukus geriausia pirkti, jis tuo momentu uždirba pinigus savo šeimai.

Tau atitenka tai, kas liko paskirsčius šeimos biudžetą vaikų darželiui, mokyklai, mokesčiams, batelių žmonai ir uošvei pirkimui. Tu irgi gausi savo batelius, neverk. Tačiau iš pradžių – naujas automobilis žmonai, o paskui bateliai tau. Ir dar galbūt liemenėlė.

Jis sako, kad tave myli? Jis paprasčiausiai nenori sakyti teisybės: “Man gera su tavimi miegoti, pailsėti nuo vaikų. Man paprasčiau duoti pinigų tau, nei kiekvieną kartą samdytis prostitutę”. Juk niekas nenori girdėti nemalonios tiesos – seksas mainais į pinigus. Ir vyras – visų pirma. Jam norisi galvoti, kad yra geras ir vertingas pats savaime, kad jis neperka. Dėl to meluoja, kad myli, o tu meluoji, kad tau nereikalingi jo pinigai. Tikiuosi, miela meiluže, tau pakako proto nemiegoti su turinčiu šeimą, bet neturinčiu pinigų?

Nėra jokios meilės, ten, kur yra melas. Jeigu žmogus apgaudinėja vieną moterį – savo žmoną, reiškia jis apgaudinės visus, visas ir tave tame tarpe. Jei manai, kad jis negali būti su tavimi dėl vaikų – tai melas. Nėra jokių išimčių. Kai žmonės myli vienas kitą, jie būna kartu. Ir jeigu manai, kad jis paliks žmoną, praėjus tam tikram laikui, turiu tau blogą žinią: jis paprasčiausiai su tavimi miega.

Nėra jokių realių priežasčių, vien atsikalbinėjimai, jis gali kalbėti, ką tik nori, tačiau faktiškai jis ne su tavimi. Tu ne ta moteris kurią jis išsirinko. Jis nenori su tavimi kurti šeimos. Tu neturi jokių šansų, jokių perspektyvų. Viskas, ką tu veiki čia ir dabar – tai tiesiog švaistai laiką. Vienintelė kompensacija už tai – jo pinigai. Dėl to, jeigu esi meilužė – miegok su juo ir valdyk.

Nėra jokių pateisinimų vyrui, kuris reguliariai neištikimas savo žmonai. Vidutinio amžiaus krizė, alkoholis, prasta nuotaika, gražus užpakaliukas, jaunos merginos – visa tai tėra silpnumas ir finansinės galimybės. Tačiau kalba dabar eina ne apie vyrą, o apie tave, miela meiluže. Jeigu tavo pašaukimas gyvenime – malšinti svetimo šeimą turinčio vyro seksualinį alkį, tai bent jau daryk tai gaudama kokios nors naudos sau. Vyras išeis, o kailinukai spintoje liks.

Todėl, dar sykį pasikartosiu – jokios meilės čia nėra.

Jis tavęs nemyli.

Jis su tavimi tik miega.

Moters, kuri nori turėti vyrą, kuris ją išlaikytų ir mylėtų išpažintis.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!