Patiko? Pasidalinkite!

Amerikos rinkimai susuko daugeliui galvas ir pasėjo neapykantą tarp tų, kurie deklaruoja, jog galvą naudoja pagal savo paskirtį, t.y galvoja. Šįkart amerikoniškas virusas neaplenkė ir žurnalistu save vadinančio, ukrainietiškos kilmės šaknų turinčio, aršaus rusofobo bei Džo Baideno gerbėjo Vitalijaus Balkaus.

Vitalijus, būdamas aršus landsbergistų ir liberalų nešamos ideologijos gerbėjas ir puoselėtojas, pareiškė, kad Džo Baidenas Lietuvai geriau nei Donaldas Trampas.

Vitalijus Balkus „Nesuprantu ko čia dėl JAV rinkimų taip susijaudinote? Mums net geriau , jei laimės Baidenas sugražinsiantis JAV į Europos reikalus JAV trintys su Kinija mums neaktualios , o štai požiūris į Rusiją net labai . O kaip tik Baideno požiūris mums palankesnis.”

Sekmadienio rytą pradėjęs nuo Baideno palaikymo, Vitalijus nepraleido progos įgelti ir komentatoriams, kurie nesutiko su jo nuomone. Komentaruose pradėjo demonstruoti savo „ukrainietišką maidauniškumą” ir svaidytis tokiais išsireiškimais kaip „vata” ir t.t. Į jo kliedesius sureagavo ir sveiko proto žmonės, bet Vitalijus, apsėstas „maidauniškumo”, nepasidavė.

„Vitalijus Balkus. Labas rytas putinoidai . O kas nori „draugauti” su trenkto autoritaro valdoma Rusija tai susirinkite daikčiukus ir keliaukite į Rytus draugauti asmeniškai.”
Į Vitalijaus kliedesius sureagavo rašytojas Juozas Ivanauskas

Vitalijau Balkau, sakai, „O kas nori „draugauti” su trenkto autoritaro valdoma Rusija”?… Daugybė Europos lyderių, tame tarpe Makronas, Merkel ir kt., jau nekalbant apie Kiniją, pasisako už dialogą su Rusija, valdomą vieno įtakingiausių politikų. Tiktai „visažiniui” V.Balkui jau seniai „viskas asišku”, visi manantys kitaip – jam tėra putinoidai-vatnikai. Beje, kaip ir „šauniesiems'” korupcionieriams landsgrybiams, kurie šaukdami „rusai puola”, nebaudžiamai dangsto milijardines aferas Lietuvoje. Taip ir toliau varyk, skambink „iš savo varpinės” – vis bus linksmiau, kai rimtu veidu politikuojantis pseudointelektualas aiškina tautiečiams, kas yra kas…
Vitalikas davė atkirtį ir Juozui…
„Vitalijus Balkus. Juozai Ivanauskai ne vatai dirbu todėl visai vatai yra Juraitis tad negaiškite Tamsta mano laiko savo šlapias fantazijas apie HUILO rašydamas. Putinas – yra šūdo gabalas ir huilo Rusija prie Putino – mums grėsmė Nr1.”

Štai tokios naujienos iš „Vitaliko nuvažiavusios varpinės”

Koščėjus Nemirtingasis (Alen)


Patiko? Pasidalinkite!