Patiko? Pasidalinkite!

Landsbergistų atstovas Seime Kęstutis Masiulis pasipiktino, kad Lietuvoje duris atvėrė rusiškas parduotuvių tinklas “Mere”, kuriame siūlomos pigesnės nei kitose parduotuvėse prekės

Jis pareiškė, kad nesiruošia lankytis šiose parduotuvėse, net jei “kainos būtų dvigubai mažesnės”. Masiulis pažymėjo, kad yra tokių, kurie atras šį tinklą su rusiškais gaminiais.

Į Lietuvą ateina rusiškas parduotuvių tinklas Mere, kuriame esą bus pasiūlyta rinkoje pigiausių prekių. Nežinau kaip kiti, bet aš nesirengiu naudotis šio tinklo paslaugomis, net jei kainos būtų dvigubai mažesnės. Suprantu, kad ir Lietuvoje yra koloradke besipuošiančiųjų. Jie atras savo tinklą su rusiškais gaminiais. O aš nepirkau ir neperku kuro Lukoile ar Paleičiko degalinėne, bet myliu Trispalve pasipuošusią EMSI. Analogiškai elgsiuosi ir čia. Va, jei ateitų ukrainietiškas, tai būtų kas kita, — rašė Facebooke Masiulis.

Nabagas Masiulis nežino, kad “Lukoil” degalinių tinklas jau senai vadinasi “Viada”, bet jam vis dar vaidenasi “Lukoilas”. Masiulis turbūt nežino, kiek moksesčių sumoka “Viada” degalinių tinklas, nes jam rusofobija jau “pragriaužė” smegenis.

Į Lietuvą įžengė “Mere” parduotuvių tinklas. Prekės ženklas priklauso Krasnojarsko prekybos tinklui “Svetofor”, kuris parduoda platų prekių asortimentą žemomis kainomis. Europoje atidarytos trys tinklo parduotuvės — viena Vokietijoje ir dvi Rumunijoje. 2020 metais planuojama atidaryti 40 parduotuvių visoje Lietuvoje.

Rusiškų prekių galima rasti ir Maximose bei Norfoje, bet Masiuliui užkliuvo tai, kad pats tinklas yra rusiškas. Įdomu yra ir tai, kad pirmoji tinklo “Mere” parduotuvė atsidarė Kaune, Masiulio gatvėje.. .

Landsbergistai žinomi dėl savo rusofobinės pozicijos, griežtų pasireiškimų prieš Rusiją ir radikalių pasiūlymų. Parlamentarai pasiūlė legalizuoti sovietų karių paminklų griovimą, Lietuvos komunistų partiją pripažinti “nusikalstama organizacija”,  įspėti Lietuvos universitetų studentus apie “Rusijos agresiją” ir pakeisti kelio ženklus kurie yra tarybinių laikų dizaino.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!