Patiko? Pasidalinkite!

Visų pirma norėčiau padėkoti Respublikos vyriausiam redaktoriui Vitui Tomkui, kuris atskleidė KGBistų sąrašus ir tuo nesiruošia sustoti.

Aš nuo šių sąrašuose minimų asmenų, esu nukentėjęs turbūt daugiau nei, bet kuris paprastas LR pilietis. Save Lietuvos patriotais laikantys, buvę KGB agentai organizavo kratas pas mane, Mildą Bartašiūnaitę, Giedrių Grabauską, Olegą Titorenko, Kazimierą Juraitį, Kristoferį Voišką, Žilviną Razminą ir Jarą Valiukėną. Tai visuomenininkai, žurnalistai pasisakantys už Lietuvos laisvę, už Litą ir draugiškus santykius su kaimynais.

Kratomis buvo bandoma nupiešti visuomenei vaizdą, kad visi šie asmenys yra Rusijos agentai ir tautos išdavikai. Bylos subliuško ir nepateikta nei vieno įrodymo, kad šie asmenys yra susiję su Rusija.

Šiandien  visi šitie “patriotai” kurie organizavo kratas ir bylas , paskelbti Vito Tomkaus  KGBistų sąrašuose.

Kodėl šie išverstaskūriai tiek niršta ant Rusijos ir paranojiškai nuteikinėja liaudį prieš Rusų tautą?

Viskas yra labai paprasta ir logiška: Buvo jie KGB agentais, o paskui išdavę KGB perbėgo į  JAV spec. tarnybas. Dabar tarnaudami JAV spec. tarnyboms jie tiesiog atlieka šuns vaidmenį lodami ant Rusijos ir kiršindami Lietuvos žmones su kaimynais.  Kaip pastebime ir Ukrainą JAV daro tokiu pat paranojikų politikų poligonu, skirtu kovoti prieš Rusiją. Jų tikslas yra išsilaikyti savo kėdėse, arba liaudiškai tariant “prie lovio”, nes kitu atveju jie žino, kad jeigu Amerikai jie pataps nebereikalingi, juos tiesiog išmes lauk arba paliks likimo valiai. Jie būtent šito labiausiai ir bijo, nes tokiu atveju supranta, kad atgal į KGB kelio nėra ir jie kuo puikiausiai žino, kaip Rusija elgiasi su išdavikais.

Galime sakyti, kad dalinai Lietuva yra galimai paranojikais virtusios gaujos įkaitė. Jų yra dauguma, jų rankose galimai yra visa teisėsauga ir kitos tarnybos, kurios per šiuos asmenis su JAV “stogu” yra valdomos.

Pradžiai tiek.

Vaidas Lekstutis Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!