Patiko? Pasidalinkite!

Pasiskelbusios Donecko ir Lugano Liaudies respublikos turi būti likviduotos, sakė specialusis JAV pasiuntinys Ukrainos krizės klausimais ambasadorius Kurtas Volkeris.

Jo nuomone, Rusija yra prisidėjusi prie Donetsko ir Lugansko Respublikų įkūrimo. Tai Maskvai yra naudinga, “užmaskuoti ir aštrinti konfliktą”, – pranešė federalinė naujienų agentūra .

Volkeris taip pat atkreipė dėmesį į Ukrainos politinę valią įgyvendinti Minsko susitarimus. Amerikos diplomatas pridūrė, kad konfliktą pietryčiuose Ukrainoje galima išspręsti tik įvedant taikos palaikymo kontingentą.

Kijevas nuo 2014 m. pavasario vykdo karinę operaciją Ukrainos rytuose. Donbasas nesutiko su naujomis Ukrainos valdžios institucijomis, kurios įvyko po JAV įvykdyto perversmo, ir paskelbė nepriklausomybę. Remiantis naujausiais JT duomenimis, konflikto aukomis tapo daugiau kaip 10 000 žmonių.

“Likviduoti Lugansko ir Donetsko Respublikas” ,reikia suprasti kaip stiprinti karinius veiksmus? JAV nesenai pareiškė, kad Ukrainą rems ginklais. Tai gaunasi, kad brolis brolį žudys, o šeimininkai už Atlanto toliau siųsdami ginklus “trins iš laimės rankomis”.

bukimevieningi.lt inf.


Patiko? Pasidalinkite!