Patiko? Pasidalinkite!

Niekam ne paslaptis, kad giminės pratęsimui gamta „instaliavo“ vyrams daugpatystę. Vyro, kaip biologinės būtybės, uždavinys – „suteikti laimę“ kiek galima didesniam skaičiui moterų. Tikriausiai, kuo daugiau moterų, tuo vyras laimingesnis? Mačiau per vieną pokalbių laidą tokį laimingą – trijų žmonų vyrą, kuris visus įtikinėjo, koks jis laimingas.

Visos trys žmonos irgi bandė įtikinti TV žiūrovams, kokios jos laimingos. Būtent bandė, nes manęs jų įtikinėjimai neįtikino.

Galima kalbėti, ką tik nori. Tik, štai, akys… Akyse nešvytėjo laimė…

O ir proto jų visų kalbose buvo ne per daugiausia.

Laimė, žinoma, kiekvienam sava. Nėra prasmės brukti savo nuomonės kitam žmogui. Kiekvienas tvarkosi gyvenimą kaip nori. Bet aš vis tiek netikiu, kad šiuolaikinė moteris bus laiminga žinodama, kad jos vyras turi dar ir kitą.

Net visiškos feministės širdies gilumoje pasvajoja apie savo vienintelį. Jei tik, žinoma, širdis ne iki tokio lygio degradavo, kad jau nieko nebejaustų. Tačiau ir tokiu atveju, manau, jos ilgisi ir laukia kažko tokio, kas jas išgelbėtų.

Laimė, žinoma, kiekvienam sava, tačiau vyras, kuris pasijautė laimingas, įžvelgęs laimę savo moters akyse, vargu ar eis ieškoti dar vienos laimės. O jeigu ir eis, tai vargu ar suras.

Galima gudriai ir sumaniai slėpti meilužes nuo žmonos, galima netgi įtikinti moteris, kad trise, keturiese visi būsite laimingesni, bet štai akys… Kad jose imtų spindėti šviesa, moters širdis turi atsiliepti jūsų širdžiai, patikėti jumis, atsiverti. Ir išsaugoti šį pasitikėjimą nėra paprasta. Širdies neapgausi, ji jaučia kiekvieną melą ir paprasčiausiai užsivers, užsidarys, užsisklęs. O akys… Na, jūs jau ir patys žinote…

Kiek vyrui reikia moterų iki pilnos laimės?

Pamėginkite suteikti laimę bent vienai. Ir vargu ar kils noras eiti ieškoti daugiau.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!