Patiko? Pasidalinkite!

Mūsų artimiausi kaimynai (kažkada buvusi dalis Lietuvos) su koronavirusu tvarkosi kur kas geriau nei Lietuva. Baltarusijoje gyvena 9 475 200 žmonių (2018 metų duomenimis), o Lietuvoje 2 791 903.

Nuo pandemijos pradžios Lietuvoje užfiksuoti 146 637 atvejai, o Baltarusijoje, kurioje tris su puse karto daugiau gyventojų, fiksuoti 199 962 atvejai. Lietuvoje, kaip teigia statistikos tinklapis “worldometers.info”, nuo koronaviruso pasveiko 77 362, o Baltarusijoje 182 630 žmonės.

Lietuvoje užfiksuotos 1 643 mirtys, o Baltarusijoje 1 451. Ką sako šie skaičiai? Jie rodo, kad Baltarusija su koronavirusu tvarkosi kur kas geriau. Negana to, ten nėra jokio karantino ir iki šiol nebuvo privalomas kaukių nešiojimas – veikė kavinės, baseinai, sporto klubai, o renginiai neatšaukti.

Tai, kad Baltarusijos prezidentas lankosi medicinos įstaigose be kaukės, rodo, kad Aleksandras Lukašenka galimai žino kažką daugiau nei mums teigia sorošinė žiniasklaida.

O gal čia nieko ypatingo ir nėra, tiesiog baltarusių imuninė sistema stipresnė? Mes kuo puikiausiai žinome, kad Baltarusijoje maisto kokybė yra žymiai aukštesnė, o vietos gamyba yra griežtai kontroliuojama.

Skaičiai kalba patys už save ir parodo, kad Lietuvai reiktų labiau pažiūrėti į savo vidines problemas, o ne pirštais badyti į kaimynus, įvedinėjant jiems sankcijas.

Atsiminkite ir tai, kad Aleksandras Lukašenka kategoriškai pareiškė, jok Baltarusijoje privalomų skiepų nebus, o tie kas norės skiepytis, turės galimybę rinktis iš 5-6 skiepų.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!